Як бути хорошим економістом. Які іспити потрібно здавати економістом.

Не дивлячись на постійні розмови про перенасичення ринку фінансистами, представники цієї професії донині входять до числа найбільш затребуваних і високооплачуваних фахівців. І професіоналів у цій галузі все ще не вистачає. Як же стати хорошим економістом?
Інструкція
1
Вища освіта. Давно минули часи, коли економісти могли побудувати успішну кар'єру тільки на базі середньої освіти. Сьогодні необхідно закінчити ВУЗ, а то і не одін.Високій інтерес до спеціальності породив і висока пропозиція: сьогодні економічний факультет відкрито у кожному другому ВУЗі. При цьому далеко не скрізь готують стоять фахівців. Багато ВНЗ, які отримали ліцензію на підготовку економістів, в основі не мають майже ніякої економічної школи: ні своєї методики навчання, ні належного кадрового складу. В результаті, випускник отримує «корочку» і дуже смутні уявлення про професію. Тому особливо цінуються випускники провідних ВУЗів: Фінансовий Університет при уряді РФ, Вища Школа Економіки, МГУ, Російський Економічний Університет ім. Плеханова, ГУУ, МДІМВ і деякі інші.
2
Практика, практика і ще раз практика. Наявність досвіду роботи підвищує привабливість в очах роботодавця і розмір окладу молодого фахівця в кілька разів. Тому студентам-економістам має сенс замислюватися про пошук роботи за фахом на 3-4 курсі. Це дозволить накопичити безцінний досвід і по закінченню ВНЗ стати затребуваним фахівцем.
3
Підвищення кваліфікації та самоосвіту. Різноманітних тренінгів, семінарів, книг і курсів, які можуть допомогти в роботі в роботі економіста, в наші дні незліченну безліч. Займатися своєю освітою можна і потрібно регулярно. Великі кар'єрні перспективи може відкрити курс MBA, але дана програма орієнтована на фахівців з вищою освітою і як мінімум з трирічним досвідом роботи.
Корисна порада
Є професії, де можна домогтися успіху завдяки таланту, зв'язків, особистим якостям і певної частки везіння. До економістам це не має ніякого відношення. У цій сфері роблять кар'єру на знаннях, навичках і досвіді.