Як скидати на айфон програми. Якою програмою можна скидати фільми з комп'ютера на айфон.

Спеціально для техніки Apple створені програми і додатки, з розширенням * .ipa. Вони працюють з сенсорним екраном і гарантують повну сумісність з устройством.Компанія Apple рекомендує користувачам iPhone купувати і встановлювати програми на свій апарат в їхньому фірмовому магазині додатків AppStore.
Інструкція
1
Щоб викачувати програми з AppStore, необхідно мати обліковий запис в цьому інтернет-магазіне.Для завантаження та установки програми необхідно натиснути на іконку App Store. Після цього ви потрапите в додаток магазину. Завантажити додатки для телефону можна або купити, або скачати безкоштовно.
2
Внизу вікна розташовані кнопки «Добірка», «Жанри», «Топ-25», «Пошук» і «Оновлення» .Під вкладці «Добірка» зібрані нові і найбільш популярні програми . У цьому розділі «Жанри» програми розсортовані по категоріях, що значно спрощує пошук программ.В «Топ-25» зібрані популярні програми в порядку убування в рейтингу. Існує опція перегляду безкоштовних і платних пріложеній.Во вкладці «Пошук» можна знайти програму з її названію.Еслі якесь із додатків оновилося, то повідомленням про це з'явиться на іконці «Оновлення». Після чого, зайшовши в неї, ви зможете оновити програму.
3
Скориставшись вищепереліченими опціями, виберіть необхідну програму і перейдіть на її страніцу.Далее натисніть на кнопку із зазначенням ціни або написом «Free» у правому верхньому куті. Якщо програма просить, введіть нік і пароль. Підтвердіть, що дійсно хочете її встановити. Після завершення установки на робочому столі телефону з'явиться іконка нового додатку. Для його використання досить лише натиснути на неї.
4
Для видалення програми необхідно на робочому столі затиснути на кілька секунд будь-яку іконку. Далі натиснути на хрестик, розташований над видаляється додатком.