Як зварити компот дитині. Як зварити грудничку компот.

В даний час ведеться чимало дискусій з приводу необхідності допаювати дитини, що знаходиться на грудному вигодовуванні, якою-небудь рідиною ( компоти , вода, соки). ВООЗ рекомендує це робити тільки в разі сильної спеки в літній час, так як в звичайних умовах дитині вистачає рідини, одержуваної з грудним молоком, яке засвоюється їм краще, ніж що б то не було. Деякі педіатри вважають все-таки молоко їжею і рекомендують давати дітям воду або саморобні компоти .
Інструкція
1
Якщо ви хочете зварити компот для грудничка, найкраще використовувати сухофрукти - чорнослив і курагу. Можна також взяти родзинки, але, як і виноград, він може негативно позначитися на роботі кишечника, тому вводите цей продукт обережно.
2
Сухофрукти містять достатньо натурального цукру, тому немає необхідності додавати в компот для маленької дитини кристалічний цукор. Найбільше вітамінів в напої збережеться, якщо ви будете не варити компот, а заллєте сухофрукти окропом? і він настоїться протягом декількох годин.
3
При варінні компоту слід класти сухофрукти (або фрукти, ягоди) в киплячу воду, так ви знову ж збережіть більше вітамінів. Довго тримати на вогні компот не потрібно, достатньо 5-10 хвилин. При цьому компот втрачає вітамінів більше, ніж при звичайному наполяганні в окропі, але зате фрукти віддають рідини більше цукру і смаку, тому проварений компот стає більш насиченим.
4
В середньому на 200 грамів фруктів або ягід потрібно 1 літр води. Однак, на пропорції впливає вибір конкретних фруктів, так як вони містять різну кількість цукру, і компот може вийти, наприклад, занадто кислий і концентрований. Сухофруктів слід брати приблизно в 2 рази менше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2HtCJuWCZjQ