Як оволодіти технікою приготування суші. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Іноді хочеться вдома приготувати що-небудь незвичайне і швидке. Спробуйте приготувати японське блюдо, таке як суші . Це смачне і дієтичне частування сподобається вам і вашій родині.
Вам знадобиться
    • рис - 2 ст;
    • філе сьомги - 200 г;
    • японський оцет;
    • васабі.
Інструкція
1
Приготуйте рис для суші . Візьміть рис (не обов'язково брати спеціальний японський рис). Ретельно промийте його. Злийте воду. Виконайте це ще кілька разів, поки вода з-під рису не стане прозорою. Це означатиме, що ви промили рис від лушпиння і пилу.
2
Опустіть рис в каструлю і залийте холодною водою. Води має бути стільки ж, скільки і рису, наприклад, на 2 склянки рису - 2 склянки води. Поставте на сильний вогонь і доведіть до кипіння. Далі зменшіть вогонь і залиште рис нудитися до повного википання води. Приберіть каструлю з вогню і дайте настоятися 15 хвилин.
3
Потрібно приготувати заправку для рису. Візьміть японський оцет, додайте до нього трохи цукру. На 2 склянки рису - 50 мл оцту. Залийте рис і ретельно перемішайте. Щоб рис просочився повністю, можете розкласти його на кілька тарілок і потім вже заливати заправкою для рису.
4
Поки остигає рис, наріжте рибу. Приготуйте філе сьомги. Скористайтеся технікою нарізки «під кутом». Візьміть дуже гострий ніж і одним дугоподібним рухом до себе ріжте рибу. Ні в якому разі не можна пиляти рибу. Якщо риба не дуже щільна, то нарізайте купки товстіший.
5
Налийте в чашку води і додайте трохи оцту. Ретельно перемішайте. Змочіть руки в оцтової воді, щоб не прилипав рис. Візьміть в одну руку трохи рису, злегка стисніть, надавши йому овальну форму. В іншу руку візьміть шматочок риби.Не відкладаючи рису і риби, вказівним пальцем візьміть трохи васабі і промажьте шматочок вашої риби. Далі покладіть рис. Великим пальцем злегка натисніть на рис зверху, залишивши майже непомітну вм'ятину. Тепер змініть руки і натиснете на всю поверхню рису, надаючи йому правильну форму. Суші «нігірі» готові. Приємного апетиту.