Як зробити машину матовою. Як зробити автомобіль матовим.

Останнім часом дуже поширене фарбувати автомобіль в матовий колір. Цього можна домогтися не тільки за допомогою спеціальної фарби, а й обклеюванням поверхні машини матовою плівкою.
Інструкція
1
Обклейте поверхню автомобіля вінілом, це дозволить захистити рідну фарбу і не створить ніяких перешкод, якщо ви збираєтеся надалі його продавати. Однак даний тип плівки не дуже довговічний і сильно схильний до впливу погодних умов. Також недоліком цієї процедури є вартість вінілу.
2
Іншим матеріалом для додання матового відтінку машині є плівка оракал. Будьте акуратні при її нанесенні, вона тягнеться погано, на відміну від вінілу. Не намагайтеся нанести її на бампер, повітрозабірники - обтягніть їх вінілом. Основним гідністю оракалу є його вартість, яка в 10 разів менше, ніж у вінілу.
3
Придбайте спеціальну матову фарбу і при її допомозі зробіть фарбування машини. Даний спосіб вигідний тим, що вартість фарби невелика. Але самостійне проведення даної процедури може принести не зовсім вдалий ефект, що є досить серйозним мінусом. Пам'ятайте, що після такої обробки машина може втратити товарний вигляд, і продати її буде складно.
4
Пофарбуйте автомобіль звичайною фарбою, колір виберіть довільно. Після цього покрийте поверхню машини спеціальним лаком. Попередньо додайте в лак матовий затверджувач для того, щоб з'явилася шорсткість і пропав дзеркальний блиск.
5
Пам'ятайте, що фарбування потрібно виробляти напиленням, і всі деталі розташовувати вертикально, що є дуже незручним і дорогим варіантом.
6
Покрийте машину спеціальним лаком, який додасть оксамитовий відтінок. Даний метод дозволяє додати поверхні ефектний вигляд, приємний на дотик. Пам'ятайте, що ціна одного кілограма такого лаку коштує порядку тисячі євро, а на покриття всієї машини піде кілька кілограм, мінімум чотири.