Як дізнатися свій рівень англійської.

Якщо ви хочете дізнатися, наскільки добре ви знаєте англійську мову, то для цих цілей є багато як науково освітніх, так і чисто життєвих способів. Який би ви не вибрали метод перевірки, пам'ятайте, що ідеальною перевірки не буває, і ваш рівень може сильно коливатися навіть у межах одного тижня. Отже, ось кілька способів дізнатися свій рівень мови.
Інструкція
1
Пройдіть тест на спеціалізованому сайті. Якщо ви пошукаєте в мережі, то знайдете безліч різноманітних тестів, зроблених як любителями, так і професійними репетиторами. Безкоштовно і безоплатно пройдіть пару з них. Крім тієї оцінки, що вам дадуть, оцініть самі, наскільки складно або легко дався вам тест, чи багато часу ви витрачали на згадування того чи іншого матеріалу, і які взагалі емоції викликав.
2
Заведіть аккаунт в глобальній соціальній мережі. Це може бути facebook або Myspace. У даних мережах ви легко знайдете собі співрозмовника, який був би носієм мови. Напишіть декільком з них, складіть шаблонне лист і розішліть 5-6 людям, які вам особливо сподобалися. Відповідять вам далеко не всі, але рано чи пізно ви знайдете собі співрозмовника. Намагайтеся не користуватися словником, переводячи його фрази і використовувати якомога більше нових для вас слів, складаючи листи йому. Якщо ви бачите, що ви легко можете підтримувати розмову, а вас розуміють, значить ви дійсно маєте високий рівень англійської.
3
Зареєструйтеся на Stickman або просто знайдіть собі співрозмовника в Skype. Одна справа писати і перекладати текст, інша справа слухати справжню англійську мову і пробувати наслідувати її. Це не тільки прекрасна перевірка, але і блискуча тренування ваших здібностей говорити і сприймати мову на слух. Якщо ж ви бачите, що поки не дотягує до подібного спілкування, постарайтеся підняти ваш рівень , переглядаючи фільми англійською та заучуючи нові слова і повторіть "тест" знову.
4
Пройдіть перевірку з користю. Запишіться в будь-якому лінгвістичному центрі на тест з отриманням сертифікату. Подібні документи вам знадобляться, якщо ви збираєтеся будувати кар'єру в іноземній компанії або хочете працювати з міжнаціональними клієнтами. Пройдіть тест - вам виставлять певний бал та вручать іменний сертифікат.