Як записати фільм на dvd. Як переписати відео з програми windows live на диск.

В наш час в мережі інтернет можна знайти будь-який фільм або серіал. Але не всім і не завжди зручно переглядати їх на моніторі комп'ютера. Для відтворення в побутовому DVD-плеєрі необхідно перенести фільм на DVD-диск, або простіше кажучи, записати DVD.
Інструкція
1
Для запису DVD існує багато різних програм, ми розглянемо одну з них - програму Nero Vision, що входить у стандартний комплект Nero. Запустіть програму подвійним кліком миші по ярлику на екрані комп'ютера. Завантажувальний екран Nero Vision відразу спитає, що ви хочете зробити. Оскільки ви хочете записати DVD, то і натискайте послідовно кнопки Зробити DVD і DVD-Video.
2
Перед вами з'явиться сторінка Зміст з двома вікнами праворуч і ліворуч. У правому вікні буде показана файлова структура вашого комп'ютера, відшукайте фільм, який ви хочете записати, і перетягніть його мишкою в ліве вікно. Фільмів може бути і декілька, зелена смуга внизу екрана буде показувати вам кількість вільного місця на майбутньому диску. Після того, як ви додасте всі потрібні файли, натисніть кнопку "Далі".
3
наступне називатиметься "Редагувати меню". Ви можете залишити її без змін, або дати назву меню, вибрати його шаблон, перейменувати окремі кліпи і так далі. Меню, створене на цій сторінці, буде вітальним меню, яке буде показувати DVD-плеєр при старті диска. Для кожного фільму можна налаштувати спецефекти, з якими той буде з'являтися на екрані, це виробляється під пунктом «Зв'язки». Коли з редагуванням буде покінчено, натисніть кнопку "Далі".
4
Сторінка "Перегляд" дасть вам можливість попереднього поки ще віртуального DVD. За допомогою намальованого пульта переконайтеся, що всі функції працюють правильно і переходите до безпосереднього запису диска. Вкажіть програмі DVD-привод, яким вона повинна скористатися, ім'я майбутнього диску і натисніть кнопку "Запис".
5
Але перш ніж почати писати на диск, програмі потрібно якийсь час для перекодування відео. Залежно від потужності комп'ютера на це може піти від декількох хвилин і до години. Nero Vision більше необов'язково ваша присутність, перекодувавши відео, вона сама запише його на диск. Вам потрібно буде тільки повернутися до комп'ютера і дістати з нього готовий DVD.