Як позбутися запаху черевик.

Від неприємного запаху від взуття не застрахований ніхто. Ноги людини виділяють дуже багато поту, який в свою чергу і сприяє появі "аромату". Але цього все ж можна уникнути.
Інструкція
1
Запобігти завжди легше, ніж лікувати. Тому купуйте тільки взуття високої якості з натуральної шкіри. Бажано, щоб у вас на кожен сезон було декілька пар. Це необхідно, щоб ви носили їх поперемінно, даючи взуття добре просихати.
2
Крім того, дуже важлива в боротьбі з неприємним запахом і особиста гігієна. Мийте ноги щодня, краще навіть не менше 2 разів. Якщо ви помітили за своїми ніжками зайву пітливість, то спробуйте скористатися спеціальним тальком, дезодорантами для ніг або будь-якими іншими народними засобами. Чудово допомагають ванночки з відвару дубової кори. Носіть тонкі шкарпетки не з синтетичної, а з бавовняної тканини. Міняйте їх кожен день.
3
З внутрішньої поверхні черевик можна усунути неприємні запахи за допомогою спеціальних засобів, які продаються в багатьох магазинах. Але якщо таких коштів не виявилося під рукою, скористайтеся народними. Протріть з вечора черевики зсередини перекисом водню. Вранці від запаху не залишиться і сліду.
4
Спробуйте всипати в кожен черевик по столовій ложці звичайної соди. Протримаєте взуття в такому стані всю ніч. Вранці акуратно витрусити її. Можна скористатися не тільки содою. Візьміть пачку активованого вугілля. У кожен черевик покладіть приблизно по 7-10 таблеток. До ранку вони вберуть в себе не тільки всі запахи і, але і що найголовніше, вогкість.
5
Існує ще один вірний спосіб позбавлення від запаху - це виморожування. Загорніть свої черевики в целофанові пакети і відправте їх у холодильник в морозильну камеру. За ніч при мінусовій температурі загинуть всі бактерії, а запах зникне.
Корисна порада
Дуже важливо після кожної шкарпетки ретельно просушувати черевики. Крім того, виймайте і сушіть час від часу устілки, а ще краще замінюйте їх на нові. Саме в них і живуть мікроорганізми. А в результаті їх життєдіяльності з'являється неприємний запах.