Як лікувати грип при температурі.

Грип є одним з найбільш поширених вірусних захворювань. Його лікування має бути своєчасним і здебільшого симптоматичним (тобто пацієнта потрібно позбавити від болю в горлі, температури, кашлю і так далі). Якщо цього не зробити, то можна одержати в майбутньому серйозні ускладнення.
Інструкція
1
По-перше, не варто геройствовать і переносити хворобу "на ногах". Це може бути небезпечно не тільки для вас, але й для оточуючих людей, оскільки ризик зараження досить високий. З перших же днів захворювання переходите на постільний режим. Так ви уникнете можливих ускладнень і не будете джерелом інфекції для інших. Особливо важливо перебувати в такому режимі хворим з високою температурою. Переходити на напівпостільний режим, а потім і на загальний можна буде тільки після зниження температури (і то не відразу).
2
По-друге, ви повинні вживати якомога більше рідини. Для цього підійде морс, чай, компот, відвар, мінеральна вода або сік (але ні в якому разі не куплений, тільки натуральний). Необхідність в рясному питво існує через те, що при підвищеної температурі людина втрачає багато рідини. Дітям рекомендують вживати близько одного літра рідини в день. У дорослих норма трохи вище, їм потрібно випивати за добу не менше двох літрів.
3
При високій температурі краще відмовитися від при ема важкої білкової їжі і м'яса. Змушувати хворого при нять їжу тим більше не варто, адже за пару днів розвантаження нічого страшного не станеться (а в подальшому процесі одужання в організмі прокинеться здоровий апетит). Оптимальним варіантом вважається при ем свіжозвареного курячого бульйону (після того, як температура трохи спаде).
4
Як вже було сказано, лікування повинно бути симптоматичним, тому вам при дется шукати кошти одночасно від кашлю, нежиті, м'язової, головного болю, температури і так далі. На саму при чину хвороби таке лікування ніяк не вплине, однак значно полегшить стан хворого.
5
Вам на допомогу при дуть жарознижуючі препарати. Хоча вони теж не скоротять тривалості лихоманки, але зате знизять втрату рідини, ризик розвитку набряку мозку, зменшать навантаження на легені і серце і багато іншого (особливо важливий другий пункт для маленьких дітей, хворих із хронічними захворюваннями).
6
Запам'ятайте ще й те, що грип не лікується антибіотиками, тільки противірусними препаратами. Виняток можуть становити випадки з виниклими ускладненнями, на при заходів, запалення легенів, при даточних пазух носа або середнього вуха. Але перед тим як ви підете в аптеку за яким-небудь лікарським засобом, проконсультуйтеся з лікарем.