Як пофарбувати пасма волосся. Як пофарбувати окремі пасма волосся.

Фарбування волосся в домашніх умовах не складе великих труднощів, якщо ви будете дотримуватися інструкції, прописаної в анотації до фарби і наших простих, але корисних порад. У домашніх умовах рекомендується проводити забарвлення волосся в тон або з різницею на 1-2 тони. Якщо ж ви кардинально хочете змінити колір, з брюнетки перетворитися на блондинку, то таку процедуру краще проводити в салоні.
Вам знадобиться
  • фарба для волосся, рукавички, рушник, ємність для змішування (тільки не металева), пензлик для нанесення фарби, затискачі для волосся, бальзам-кондиціонер.
Інструкція
1
Перший крок при фарбуванні пасм волосся полягає в підборі краскі.Дома уважно вивчіть інструкцію із застосування краскі.Прі використанні вперше, бажано провести тест на алергічну реакцію організму. Для цього нанесіть невелику кількість фарби на зап'ясті і зачекайте деякий час. Якщо шкіра не почервоніла, можна приступати до основної процедури.
2
Спочатку необхідно змастити лоб і скроні будь-яким жирним кремом, щоб випадково потрапили краплі фарби не забруднили шкіру. Тільки не зачепите кремом волосся и, інакше фарба ляже неровно.Надеть на руки рукавички, зазвичай вони йдуть в комплекті до фарби. Розмішати фарбу в спеціальній невеликої ємності, суворо дотримуючись опису.
3
Волосся перед фарбуванням не миють. Відокремлюють суху пасмо (починають зазвичай з верхівки) і пензликом наносять фарбу. Якщо фарбування волосся даними тоном проводиться вперше, то пасма починають фарбувати від коренів і йдуть до самих кінчиків. Якщо ж ви вже використовували цей тон, і вам потрібно підфарбувати коріння, що відросло, то, природно, фарба наноситься на одне коріння. А потім через певний час розчісується до кінчиків волосся .Якщо у вас довге волосся и, то кожне пасмо, з нанесеною на неї фарбою, краще заколоти спеціальним затискачем або звичайною шпилькою.
4
Різні фарби мають різний час впливу на волосся и. Це все вказано в інструкції. В залежності від структури волосся і бажаного ефекту, фарбу витримують на голові від 20 до 40 мінут.По закінчення часу забарвлення необхідно злегка змочити волосся и і помасажувати їх руками для кращого ефекту закріплення фарби. Змивають фарбу під теплою струменем, до повного знебарвлення стікає води.
5
Після фарбування на волосся и необхідно нанести бальзам-кондиціонер. Він сприяє збереженню структури волосся і оживляє колір, робить пасма більш блискучими