Як зробити успішну кар'єру.

Успішною кар'єрою марить значне число працюючих людей. І дійсно нічого поганого в цьому немає. Поганий той солдат, який не мріє стати генералом.
Інструкція
1
Робіть свою роботу відмінно. Щоб зробити успішну кар'єру без всяких «брудних ігор», потрібно робити свою роботу чесно і якісно. На перший погляд це здається досить банальним, але поміркуйте самі, хто більше гідний стати керівником - людина, що робить роботу правильно і в строк або ледар, який відбуває номер?
2
Беріть участь у всіх можливих заходах, що сприяють вашому кар'єрному росту. Це стосується і професійного навчання та заходів, де обговорюють і пропонують різні проекти. На таких заходах вам слід бути ініціативним, намагатися принести якомога більше користі. Чим вдаліше будуть ваші пропозиції, тим більше шансів бути поміченим кимось із начальства.
3
Тренуйте комунікативні навички. Чи бачили ви людей, успішно побудували кар'єру , але не вміють зв'язати двох слів? Таких службовців зустріти досить важко, тому, робіть з цього висновок і вчіться спілкуватися. Ви повинні вміти спілкуватися і з начальством і з підлеглими і з рівними собі службовцями. Також ви повинно спокійно спілкуватися і з людьми, які вам неприємні з якихось причин. Успішне спілкування з такими колегами - індикатор вашого професіоналізму.
4
Не бійтеся переміщатися по структурі горизонтально. Іноді можна потрапити в такий відділ, в якому рух вгору по кар'єрних сходах утруднено з якихось причин. У такому випадку краще рухатися в горизонтальній площині, ніж простоювати на одному місці. Шукайте можливості прейті в інший відділ, де вертикальний ріст більш реальний.
5
Будьте помітним працівником. Якщо ви добре справляєтеся зі своїми обов'язками - це ще не є гарантією успішного кар'єрного росту. Знайомтеся з вашим керівництвом і демонструйте свої успіхи безпосередньо. Не варто бути нав'язливим і показувати, що ви готові на все заради кар'єри. Знайомство і спілкування з начальством має бути невимушеним. Дозволяйте керівникам самим помітити вас, і тоді успіх у кар'єрі буде вам супроводжувати.