Як зробити найпростіший лук.

Лук є далеко не просто атрибутом минулих років, досить часто і зараз його використовують в полюванні, в активному відпочинку і, зрозуміло, в спорті. Якщо ви теж вирішили відчути "дух тятиви" і почути свист стріли, то вам потрібно зовсім небагато що, щоб почати. А саме бажання і невелика інструкція.
Інструкція
1
Оберіть вид лука. Найпростіших моделей лука досить багато, починаючи від класичного європейського до японських широких зразків. Залежно від поставлених вами цілей ви можете зробити легкий, а може навіть складаний цибулю, який зможете розбирати і збирати при необхідності за лічені секунди, або спорудити великий мисливський лук, здатний назавжди заспокоїти навіть товстошкірого ведмедя. Якщо ви хочете зробити не так зброю, скільки твір мистецтва і ще один оригінальний елемент декору, вам знадобиться менше сил на пошук якісних матеріалів, але більше на удосконалення зовнішнього вигляду.
2
Підберіть необхідний матеріал. Відправитися за покупками можна як у будівельний, так і в збройовий магазин. Часто саме в збройовій лавці є можливість замовлення якісного дерева або готової основи для лука. У кожному разі, не знайшовши потрібних матеріалів в одному місці, відвідайте обов'язково друге. Якщо ж цибуля лише частина інтер'єру, то слонова кістка, чорне і червоне дерево прекрасно підійдуть для обробки зброї будь-якого розміру, і всі ці матеріали ви знайдете в звичайному будівельному магазині.
3
Стріли простіше купити, особливо якщо ви збираєтеся полювати або просто вирішили постріляти. Крім того, що вони будуть якісніше саморобних, це вийде дешевше, так як для їх створення вам потрібні будуть складні інструменти та професійні навички.
4
Слідкуйте за вашими діями. Неправильний рух або зайвий натиск можуть порвати тятиву, перегнути або навіть зламати цибулю. Щоб уникнути цього, не поспішайте в збірці і відшліфування конструкції.
5
Пам'ятайте, що ви збираєте не іграшка, а повноцінне знаряддя вбивства. При наявності хороших стріл ви здатні пробити середнє по товщині дерево, що говорить про величезний втрату, який ви здатні завдати. Не стріляйте в лісі, якщо у вас немає точної впевненості, що перед вами нікого немає. Найкраще знайдіть порожню галявину або пустир.