Як об'єднати фотографії в фотошопі. Як зменшити фотку в фотошопі яку вставив.

Якщо ви хочете зробити фотографію цікавою, але абсолютно не вмієте користуватися популярною програмою Adobe Photoshop. Ви можете і без фільтрів і кистей зробити чудові речі. Найпростіший спосіб отримати цікавий результат - об'єднати кілька фотографій в одну, тобто зробити колаж. Колаж може бути зовсім простим і дуже складним. Ми, звичайно, почнемо з простого.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, фон, фотографії.
Інструкція
1
Для початку потрібно вибрати фон для майбутнього колажу. Фон повинен бути цікавим. Він може бути контрастним, яскравим або навпаки непомітним і скромним. У будь-якому випадку він повинен підкреслювати настрій колажу, чи не затьмарювати собою фотографії, але і не зникати зовсім на їх фоні. Розмір файлу з фоном повинен бути придатним для фотографічної друку.
2
Відкрийте вибраний фон і потрібні фотографії в Adobe Photoshop. Перетягніть всі фотографії в документ з фоном. Вони, швидше за все, виявляться занадто великими. Тому їх необхідно зменшити. Якщо фотографії значно більше фону, зменшіть масштаб зображення, натиснувши Ctrl- (мінус). Виділіть шар з однією фотографією і натисніть сполучення клавіш Ctrl + T. Ви викликали інструмент деформації. Візьміться мишкою за куточок виділення і зменшіть фотографію, утримуючи клавішу Shift (ця клавіша допомагає зберегти пропорції). Коли фото зменшено до потрібного розміру, натисніть клавішу Enter. Тепер виділіть наступний шар з фотографією і виконайте ті ж кроки. Щоб повернути колишній масштаб, натискайте Ctrl + (плюс).
3
Коли всі фотографії зменшені, розмістіть їх красиво на фоні. Ви можете так само вирощують знімки, використовуючи все той же інструмент деформації (Ctrl + T). Можна всіляко варіювати розмір, кут нахилу фотографій, місця їх розташування. У кожному разі, завжди можна домогтися цікавого результату.
Корисна порада
При використанні інструменту деформації завжди потримайте Shift. Інакше ви ризикуєте сильно порушити пропорції зображення.