Як зробити штучний бонсай. Як зробити самостійно бонсаї штучні.

Мистецтво вирощування декоративних дерев бонсай з кожним роком збільшує кількість своїх шанувальників і послідовників. Якщо і ви вирішили спробувати свої сили у вирощуванні та створенні бонсая, то дана інструкція допоможе вам розібратися в тонкощах і підкаже, з чого почати.
Інструкція
1
Підберіть підходящу ємність. Щоб зберегти презентабельний зовнішній вигляд, краще всього підібрати не менш красивий і вписується в "антураж" бонсая горщик. Його ви можете зробити самі або купити в квітковому магазині. Переконайтеся, що він достатньо глибокий і має великі отвори для зливу води. Якщо ваш бонсай буде мати невеликий газон, воду доведеться використовувати багато і часто, тому хороший слив дуже важливий.
2
Підберіть землю. Це повинна бути краща земля, яку ви тільки зможете знайти в магазині. Навіть якщо ви замість справжнього дерево будете садити штучне, хороший грунт нагоді вам при нарощуванні моху на каменях і трави. Пам'ятайте, що саме по собі маленьке деревце зі зрізаними нижніми гілками ще не є витвором мистецтва. Щоб картина стала остаточно повної, не скупіться на пакетик гарної землі.
3
Визначтеся з деревом. Це може бути і спеціальної породи дерево, виведене для бонсая або декоративні варіанти. Фікус при зрізі нижніх листків і при обмеженні зростання прекрасно підходить для подібних цілей. Його корінці обплітають камені, що дозволяє вам вирощувати його не в горщику, а на кам'янистій породі на дачі або в саду. Наступний варіант доставить менше клопоту в майбутньому, але потребують певного дизайнерського вкладу.
4
Знайдіть відповідну гілку, досить товсту і викривлену, щоб була схожа на справжнє дерево. Висушіть її і покрийте лаком і фарбою потрібного кольору для додання реалістичного зовнішнього вигляду. Зробіть листя з матової товстого паперу і дроту і "пожвавите" вашу дерев'яну гілку. Проявіть трохи фантазії, і у вас вийде оригінальний і яскравий кінцевий результат.
Корисна порада
Для вирощування трави підійдуть звичайні газонні суміші, але тільки вам доведеться чимало часу витратити на те, щоб поставити їй "темп" зростання і розвитку. Однак проявивши терпіння, ви отримаєте прекрасний результат.