Як вибрати коляску для малюка.

З необхідністю купити коляску своєму малюкові одного разу стикаються всі батьки новонародженого. Але ці приємні клопоти можуть викликати труднощі, якщо немає досвіду у виборі «транспортного засобу» для маленької людини.
Інструкція
1
Класична коляска або коляска-трансформер. Варіант «лежачи» в колясці-трансформер легко перетворюється в сидячий. Також у трансформера можна без зусиль відстебнути всі зайві деталі, що дуже полегшить коляску , або, навпаки, без праці додати відсутні компоненти. Положення ручки коляски-трансформера легко змінити з одного боку на іншу, тому таку коляску просто розгорнути проти вітру, повернути малюка обличчям до себе або, навпаки, відкрити йому повний огляд всього цікавого навколо. І нарешті, коляску трансформер можна скласти і вона не займе багато місця в квартирі.
2
До недоліків трансформера на користь класичного варіанту коляски слід віднести велику вагу коляски-трансформера і погану маневреність. Крім того, посадка трансформера нижча в порівнянні з класичним варіантом - найвищій людині буде незручно штовхати її поперед себе.
3
Важкий або легкий варіант. Вибираючи коляску , необхідно відповісти для себе на таке питання, а коляска буде транспортуватися з вулиці і на вулицю. Чи ввійде коляска в ліфт або її доведеться спускати на високого поверху на перший «вручну». Звичайно, коляска з безліччю пристосувань, часом, виглядає симпатичніше і солідніше, але і важить така коляска більше. Так, наприклад, популярні зараз трансформери важче, ніж класичні варіанти.
4
Розмір коліс. При виборі коляски потрібно також подумати про по яких дорогах буде проходити маршрут щоденних прогулянок з малям. Для комфортного проїзду по бруду, вибоїнах і весняно-осінньої бездоріжжю кращим буде вибір коляски з великими колесами. Крім того, маленькі колеса створюють при русі більше тряски для малюка. Не зайве буде також проміряти дверні прорізи в квартирі, під'їзді, магазині, а при купівлі коляски порівняти отримані розміри з відстанню між коліс коляски, щоб бути впевненим, коляска добре пройде скрізь, де потрібно.
5
Шини або пластикові колеса. У теплу пору року коляска з шинами на колесах виглядає краще. Її рух по дорозі більш плавне. А взимку краще буде використовувати пластикові колеса. Тому, вибираючи колеску, потрібно подумати в яку пору року переважно буде використовуватися коляска. Правда, у деяких моделей колясок колеса можна міняти. Необхідно заздалегідь уточнити це при покупці.
6
Ресори або пружини. У цьому випадку вибір однозначний на користь ресор або ременів, Коляска з підвіскою на ременях маневреннее, ремені дозволяють качати коляску з боку в бік. До недоліків ременів можна віднести тільки те, що ремені з часом стираються. Правда ця обставина компенсується тим, що ремені можна замінити.