Як обладнати студію.

Робоче місце фотографа - його студія. Для неї необов'язково мати величезне приміщення, хоча маститі фотографи вважають за краще великі відкриті простори. Для цього спочатку вам належить стати професіоналом. Почніть з обладнання своєї першої студії.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, монітор, принтер, фотокамера, програма Studio v3.0.3, освітлювальні прилади.
Інструкція
1
Для початку можна влаштувати не власне фото студію , а організувати приміщення для друку фотографій на документи. Це не дуже складно і не зажадає великих матеріальних витрат. Зніміть в оренду зал в 150-300 квадратних метрів з стелями не нижче 1,75 см і обов'язково з двома є дещо джерелами світла. Особливу увагу зверніть на проводку, вам доведеться підключати освітлювальні прилади, потрібно, щоб мережа витримала.
2
Привезіть обладнання, білий екран, який рсположени навпроти вікон, освітлювальні прилади, бути може, софіти. Не забудьте про робочий стіл і крісло з низькою спинкою для клієнтів. Прикріпіть зеркало.Установіте фотоапаратуру.
3
Сучасні цифрові фотокамери підключаються до комп'ютера через USB-шнур і дозволяють завантажувати зняті фотографії зі своїх файлів пам'яті. Це не завжди зручно, так як доведеться весь час підключати та відключати камеру від компьютера.На допомогу приходить програма Studio v3.0.3, яка дозволяє фотографувати дистанційно. Ви повинні встановити фотоапарат на штатив, підключити його через USB-шнур до комп'ютера, і робити знімки, натискаючи клавіші клавіатури. Все інше зробить програма. Потім знімки відразу надійдуть у ваш комп'ютер, оброблений і виведуться на екран. Залишиться тільки показати їх клієнту, і в разі його згоди, роздрукувати фотографії на принтері. Через кілька хвилин клієнт отримає знімки.
4
Такі фотостудії дуже зручні у використанні і швидко окупаються. Крім того, починаючі фотографи зможуть просто «набити руку», набратися досвіду, навчитися керувати светом.Свет у фотостудії має важливе значення. На початковому етапі студія може бути обладнана простим моноблоком, парасолькою і спалахом-пасткою. Однак для більш складних художніх фотографій в студії повинно бути не менше чотирьох джерел світла, Фотовідбивачі, набір різних фонів.
Зверніть увагу
Фотографи - народ особливий. Вони стоять на стику мистецтва і технічного прогресу. Адже навіть сама звичайна фотографія на паспорт, виконана хорошим фотографом, може стати шедевром.Да, існує багато можливостей виправляти, ретушувати, змінювати фотографії на комп'ютері. Але спочатку виставити фон, світло, підібрати позу може тільки знає свою справу фотограф.