Як визначити рівень англійської мови. Як зробити шкільний щоденник.

Для того, щоб приступити до занять з вивчення англійської, важливо знати "точку старту". Іншими словами, яка навчальна програма буде найбільш ефективною? У британській методичної традиції розроблена чітка градація рівнів володіння англійською мовою.
Інструкція
1
Отримати уявлення про структуру. В будь освітній школі доступно пояснять, які принципи лежать в основі поділу на "початківця" і "просунутого". Наприклад, багато випускників шкіл впевнені в тому, що їх рівень Intermediate (середній) або навіть Advanced (Просунутий). Тобто вони можуть розуміти усне мовлення, вільно спілкуватися з носіями мови і навіть навчатися в англомовній мовної середовищі. А насправді їх реальний рівень Elementary-1 або навіть рівнем нижче - False Beginner. Це людина, чия знання з англійської мови розрізнені. Він може описати себе, задати пару простих запитань, прочитати вивіски і з деяким зусиллям - меню.
2
Розлучитися з ілюзіями. Гонорові батьки та шкільні вчителі, любителі красивої статистики, кажуть дітям невиправдані надії. В результаті - розчарування і недовіра до професійних лінгвістам, фахівцям мовних шкіл. Це досить поширена ситуація. Наївно вважати, що в іншій мовній школі буде інакше. Не треба боятися низького старту, шкільні підручники не ідеальні. Але й занижувати рівень своїх знань теж не варто. Багатьом тільки здається, що після школи вони не пам'ятають нічого. Насправді хороший шкільний учитель англійської мови може виводить основну масу своїх учнів на рівень Pre-Intermediate2. Це передбачає можливість розуміти основний зміст вільної англійської мови, спілкуватися на зрозумілі і прості теми. Не так вже й погано.
3
Пройти тест. Тести на визначення рівня є в кожній мовній школі, вони як правило безкоштовні. Але якщо "попередня діагностика" - співбесіда з професійним лінгвістом і педагогом, дозволяє сподіватися на Intermediate (середній рівень ), то є сенс здати один з міжнародних тестів. Середній рівень на увазі дуже пристойне володіння мовою: навички усного спілкування, мінімум труднощів з граматикою і правописом. Тому слід очікувати 4.5-5.5 в IELTS і 80-85 в TOEFL.
Зверніть увагу
Коли педагоги і лінгвісти кажуть про English native speaker, то мають на увазі освіченого місцевого жителя, який може грамотно говорити рідною англійською мовою.
Корисна порада
Для того, щоб пройти шлях від нуля до вільного володіння мовою, потрібен час. Навіть якщо займатися двадцять - тридцять годин на тиждень, на це піде близько року.