Як створити домашню мережу з виходом в інтернет.

Переважна більшість власників декількох комп'ютерів і ноутбуків воліє створювати будинки власну локальну мережа . Крім того, у них виникає бажання забезпечити всі ці пристрої доступом до інтернету.
Вам знадобиться
  • Мережевий концентратор, додаткова мережева карта.
Інструкція
1
Для створення подібної мережі можна використовувати кілька варіантів. Ми будемо розглядати не найзручніший з них, але зате найдешевший. Всі витрати зведуться до придбання додаткової мережевої карти і мережевого концентратора. Примітка: якщо вам потрібно з'єднати 2 або 3 комп'ютера, то можна обійтися і без використання концентратора.
2
Почнемо створення подібної локальної мережі з вибору комп'ютера, який буде виконувати функції маршрутизатора. Це повинен бути досить потужний ПК, до якого ви будете підключати додатковий мережевий адаптер.
3
Придбайте мережевий концентратор (якщо потрібно) і другу мережеву карту. Якщо у вас відсутні вільні порти PCI для внутрішнього підключення карти, то використовуйте мережевий адаптер, що підключається до порту USB.
4
Встановіть мережеву карту і підключіть до неї концентратор. Не забудьте підібрати необхідні драйвери. До першого адаптера підключіть кабель з'єднання з інтернетом.
5
Налаштуйте з'єднання з сервером провайдера на обраному комп'ютері. Відкрийте його властивості. Виберіть вкладку «Доступ» і дозвольте інших комп'ютерів локальної мережі отримувати доступ до інтернету. Другий мережевий адаптер повинен отримати постійний IP-адреса 192.168.0.1. Якщо цього не сталося, то вбийте його вручну.
6
Підключіть інші комп'ютери до мережного концентратора. Перейдіть до властивостей мережевого підключення на одному з них. Вкажіть для даного мережевого адаптера статичний (постійний) IP-адресу, що відрізняється від адреси сервера тільки четвертим значенням. Знайдіть пункти «DNS-сервер» і «Основний шлюз». Задайте для них значення IP-адреси першого комп'ютера.
7
Повторіть попередній крок, змінюючи налаштування інших комп'ютерів мережі. Природно, необхідно щоразу вводити нове значення IP-адреси.