Як відкрити турфірму. відкрити турагентство в Україні.

Туристичний бізнес - цікавий і затребуваний. З кожним днем збільшується кількість мандрівників, розвиваються молоді курорти і будуються нові готелі. Однак в туризмі існує велика конкуренція. Для того щоб ваше туристичне агентство процвітало і приносило прибуток, важливо грамотно побудувати свій бізнес.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - юридична особа;
  • - офіс;
  • - сайт;
  • - співробітники;
  • - рекламна кампанія.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно вибрати концепцію і визначити цільову аудиторію. Можна спеціалізуватися на масовому туризмі, на індивідуальних турах, на лікуванні, на подієвому туризмі і т.д.
2
Наступним кроком буде складання бізнес-плану, виходячи з стартового капіталу. Ви повинні виділити певну суму грошей на відкриття турагентства і на розвиток компанії.
3
Тепер можна реєструвати юридичну особу. Краще заздалегідь продумати назву турагентства. Воно має бути коротким, звучним, легко запам'ятовується і відображати концепцію вашої компанії.
4
Потім потрібно зайнятися пошуками приміщення. Для початку можна орендувати невеликий офіс. Досить буде 15-20 квадратних метрів. Місцезнаходження офісу залежить від вашої спеціалізації і стартового капіталу. Можна відкрити офіс в центрі міста на першому поверсі. Замовивши помітну вивіску, ви привернете додаткових клієнтів. Деякі туристичні агентства знаходяться в бізнес-центрах. Тут з'являється можливість обслуговувати не тільки клієнтів, що приходять з реклами, але і співробітників центру. Торгові центри - прекрасне місце для відкриття турагентства. Тут велика прохідність, відповідно, легко знайти додаткових клієнтів. У спальних районах теж можна організувати туристичне агентство. Тут не високі орендні ставки і велика кількість жителів, які є потенційними клієнтами.
5
Орендувавши офіс, необхідно подбати про його оформленні. Вам знадобляться меблі (столи, стільці) і оргтехніка (комп'ютери, МФУ, телефони). Тепер потрібно створити приємну атмосферу, що кличе в подорожі. Додайте в офісі сувеніри з різних країн, яскраві рекламні плакати та інші деталі, що нагадують про відпочинок.
6
Укладіть договори з туроператорами. При виборі туроператора орієнтуйтеся на його надійність, популярність, репутацію і термін роботи на ринку.
7
Створіть професійний сайт. Помістіть незвичайну інформацію, розкажіть про знижки, спецпредоженіях і т.д.
8
Коли всі питання будуть вирішені, подумайте про співробітників. Невеликому туристичному агентству потрібні два менеджера з продажу. Дуже важливо, щоб вони вміли грамотно спілкуватися з клієнтами, володіли інформацією про продається туристичному продукті і підносили її таким чином, щоб клієнти набували тури саме у вашій компанії і поверталися до вас знову. Крім менеджерів турагентству потрібно бухгалтер і системний адміністратор.
9
Завершивши організаційні питання, подбайте про рекламу. Зараз ваша головна задача - залучити якомога більше клієнтів. У туристичному бізнесі популярно сарафанне радіо, однак, щоб про вас дізналися, потрібно зробити певні кроки. Вам знадобиться реклама в інтернеті. Це найефективніший вид реклами. Потенційні клієнти дізнаються про вас через пошукові системи та спеціалізовані портали.
Зверніть увагу
Для відкриття турагентства необхідний початковий капітал від 300 000 рублей.Коміссія від туроператорів становить в середньому 10%. За умови успішних продажів вона може бути збільшена до 15-18%. Для роботи турфірми ліцензія не потрібна.