Як зробити схему. створити схему для вишивання хрестом по фото.

Якщо вишивка - ваше улюблене хобі, то напевно ви не раз задавалися питанням: де дістати цікаві схеми і як зробити схему для вишивки з вподобаних картин і малюнків? Купувати схеми не завжди вигідно - набори для вишивки досить дороги. Але якщо у вас є Photoshop і спеціальна програма для створення схем, ви можете створити схему з будь-якого зображення: з малюнка, фотографії, орнаменту та ін.
Вам знадобиться
  • Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі зображення, яке ви хочете перетворити в схему. Підготуйте його до змін. Схема вишивки за розміром мусить бути близькою до оригіналу, тому змініть розмір картинки так, щоб вона була не занадто великий. Скадріруйте зображення і відріжте інструментом «Crop» по периметру все непотрібне, залишивши тільки малюнок, який ви хочете зробити схемою.
2
Далі подивіться, який дозвіл у вашого малюнка. Залежно від того, який розмір ви бажаєте отримати, зменшуйте дозвіл, висоту і ширину. У готовій вишивці буде стільки стібків, скільки пікселів у вашому зображенні, тому не дивуйтеся вийшла маленькою картинкою.
3
Зробіть кольорокорекцію - відкрийте «Levels» і зробіть кольору насиченим і яскравіше. Для збільшення різкості скористайтеся фільтром «Sharp».
4
Тепер, коли картинка підготовлена, відкрийте програму для створення схем (наприклад, PCStitch або іншу). Натисніть «Файл»> «Імпорт» і відкрийте малюнок, з яким ви працювали в Фотошопі. Вкажіть розмір вишивки - її висоту і ширину в стежках. В розділі «Cloth Count» вкажіть кількість стібків на дюйм.
5
В програмі для вишивки ви можете додатково відкоригувати яскравість і насиченість, якщо не зробили цього в Фотошопі. Потім вкажіть кількість квітів, які ви реально будете використовувати у вишивці. Не рекомендується брати занадто багато - виберіть не більше 20-30 квітів.
6
Якщо у вас вже є достатня кількість ниток для вишивки різних кольорів, спробуйте запропонувати власну палітру програмі. Для цього відкрийте в опціях «Floss Palette» і оредактіруйте палітру кольорів. Додавайте кольору, які у вас є, і прибирайте ті, яких у вас немає. Збережіть палітру з дозволом FLS, а потім завантажте її і в попередньому перегляді переконайтеся, що вийшов варіант на картинці зі схемою вас влаштовує, а значить, ви можете використовувати власні нитки. Якщо не влаштовує, додайте додаткові кольору.
7
Ваша схема підготовлена - можете починати вишивати її на канві.