Як прибрати мерехтіння монітора.

Комп'ютер надає безліч можливостей, але разом з тим і таїть деякі небезпеки. Самим уразливим органом при роботі за комп'ютером є очі. Навіть найсучасніший монітор якщо конфігурація може згубно впливати на зір. Зображення на моніторі оновлюється з частотою в середньому 65-100 Гц (65-100 раз в секунду). Цього достатньо для комфортної роботи, в іншому випадку з'являється неприємне мерехтіння .
Інструкція
1
В першу чергу необхідно переконатися, що мерехтіння Герасимчука наслідком поломки монітора. У цьому випадку крім мерехтіння будуть і інші симптоми. У даній ситуації вирішенням проблеми буде сервісний центр або покупка нового монітора.
2
У більшості випадків мерехтіння монітора виникає при неправильній установці драйверів відеокарти або самого монітора. Після переустановки системи, після заміни відеокарти, після системного збою, навіть при перезавантаженні з вимкненим ЕПТ монітором можуть злетіти драйвера. Вихід простий. Натискаємо правою клавішею на ярлику «Мій комп'ютер», йдемо: "Властивості" -> вкладка "Обладнання" -> "Диспетчер пристроїв". Тут нас цікавлять 2 пункту: "Відеоадаптери" і "Монітори". Навпаки цих пунктів не повинно горіти знаків оклику, а при їх розкритті, ви повинні бачити назва пристрою. Зворотне означає проблему з драйверами пристроїв. Необхідно знайти і скачати драйвера для вашого обладнання, зазвичай, вони маються на сайтах виробників. Марку пристрою можна подивитися на самому пристрої. Після установки драйверів або якщо з ними все гаразд, переходимо до наступного кроку.
3
Мерехтіння монітора можна прибрати збільшенням частоти оновлення. Для цього натискаємо правою кнопкою миші на робочому столі і проходимо за адресою: - Для Windows XP. «Властивості» -> вкладка «Параметри» -> «Додатково» -> вкладка "Монітор". У рядку «Частота оновлення екрану» виставляємо значення не менше 60 Гц. Крім цього можна змінити дозвіл екрана, виставивши значення щонайменше 1024 на 768 (для моніторів з форматом 4: 3, для решти рекомендований дозвіл вказано в інструкції по експлуатації) .- Для Windows7. «Дозвіл екрану» -> «Додаткові параметри». У рядку «Частота оновлення екрану» виставляємо не менше 60 Гц.Отсутствіе таких параметрів або безрезультатність зміни частоти оновлення, говорить про проблеми з драйверами відеокарти, або із самою відеокартою. Повертайтеся до попереднього кроку.