Як повісити гамак.

Гамак - чудовий винахід для дачного відпочинку. Влаштувавшись в ньому зручніше, так приємно насолоджуватися спокоєм і умиротворенням. Однак перш гамак необхідно повісити. Про те, як це зробити правильно, мова і піде нижче.
Вам знадобиться
  • гамак;
  • невелика, але щільна мотузка;
  • вкручувати гак.
Інструкція
1
Традиційно гамаки підвішують до стовбурів дерев. Але якщо на вашій ділянці їх немає або стовбури занадто тонкі, зробити це буде важко. Виправити становище можуть укопані в землю стовпи, але стежте за тим, щоб вони входили в землю не менше ніж на метр.
2
Для того щоб визначити, на якій відстані повинні знаходиться дерева (стовпи), досить дотримуватися наступної формули: до повної довжині вашого гамака додайте 30 см. Наприклад, якщо ваш гамак довжиною 260 см, то відстань між деревами (стовпами) повинно бути 290 см. Зверніть увагу на те, що з часом гамак може розтягнутися, тому при підвішуванні враховуйте цю особливість. Якщо ви вирішили підвісити гамак на існуючі опори, відстань між якими менше рекомендованого, а збільшити його немає ніякої можливості, в цьому випадку можна зміцнити гаки вище.
3
В комплектацію кожного гамака входять спеціальні кільця, за допомогою яких гамак підвішується. Якщо ви вирішили кріпити до дерев, то попередньо переконайтеся в тому, що стовбур має діаметр не менше 15-20 см. В цьому випадку для підвішування достатньо двох невеликих, але щільних мотузок, яку протягується в кільця і міцно прив'язуються до стовбура.
4
Якщо ви кріпите гамак до стовпів, то тоді краще придбати в будівельному або господарському магазині укручуються гаки. Зверніть увагу на те, що чим більше гак, тим надійніше кріплення у вас вийде. При угвинчуванні гака в підставу вводите його до напрямку строп гамака - це допоможе знизити навантаження на метал.
5
Якщо вживання кріплень встановити неможливо, можна придбати вже готовий каркасний гамак. В комплектацію входить металева стійка, яка дозволяє розміщувати гамак як на відкритій поверхні, так і на закритій веранді. Крім того, стійки легко складаються, а це дуже зручно при зберіганні гамака взимку.