Як оновити bios на ноутбуці. Bios update на ноутбуці.

Більшість власників ноутбуків ніколи не замислюються про те, що оновлення BIOS на їх материнських платах може істотно прискорити роботу комп'ютера, оптимізувати систему і поліпшити її працездатність.
Вам знадобиться
  • ноутбук
Інструкція
1
Для поновлення биоса існує безліч спеціальних програм, але перш ніж починати оновлення, дізнайтеся тип свого биоса, його виробника і версію. Якщо в звичайному стаціонарному комп'ютері легко зняти кришку системного блоку і знайти биос в материнській платі, прочитавши всі дані на його наклейці, то в ноутбуці з доступом до материнської плати можуть виникнути проблеми. Розбирати ноутбук, якщо ви не є фахівцем, не рекомендується, тому відкрийте виконуючи інструкції до ноутбуку, і знайдіть в ній дані про биосе - вони обов'язково повинні там бути.
2
Велика ймовірність, що виробник вашого биоса - Award або Ami. Дізнавшись ім'я виробника, відвідайте його сайт, або дізнайтеся сайт виробника свого комп'ютера і знайдіть там файли поновлення биоса (Update). Скачайте файли, переконавшись попередньо, що це дійсно нова версія, і дізнайтеся, чи потрібно оновлювати біос у вашій моделі ноутбука через DOS, або можна оновлювати його через звичайну операційну систему.
3
Для оновлення через DOS скачайте спеціальний завантажувач виробника биоса - amiflash.exe або awdflash.exe, перепишіть його на флеш-пам'яті або компакт-диск і завантажити з нього в систему. В биосе відключіть розділи flash bios protection, video bios cacheable, system bios cacheable, а потім встановіть оновлення та тільки після цього перезавантажте комп'ютер.
4
Чи не перезавантажуйте комп'ютер в процесі установки або перед установкою - це може привести до негативних наслідків для вашої системи.