Як зняти нарощені вії.

Очі - дзеркало душі. Виділити і підкреслити їх можна підведенням, тінями і віями. Але якщо підводка і тіні доступні всім, то довгі і пишні вії для більшості лише межа мрій. Звичайно, сучасна туш для вій вирішує цю проблему, але не так, як хотілося б. Саме тому дівчата йдуть на процедуру нарощування вій. Це швидко і безболісно, а ходити з ними можна близько місяця. Але, місяць закінчується, і приходить пора знімати "красу".
Вам знадобиться
  • "дебондер", касторове масло, крем, рожеве масло, косметолог
Інструкція
1
Найпростіше знімати нарощені вії у косметолога. Це так само швидко і безболісно, як і приклеювати. Більш того, косметолог зробить спеціальну зміцнюючу маску для ваших "рідних" вій.
2
Якщо ви зважилися знімати вії самостійно, використовуйте спеціальний засіб "дебондер". Воно продається в салонах краси і створено спеціально для зняття нарощених вій. Зазвичай "дебондер" буває гелевий і рідкий. Але в домашніх умовах зручніше використовувати гелевий, оскільки менше ймовірності попадання в глаза.На нижню повіку покладіть ватний тампон. Потім ватною паличкою або маленькою щіточкою нанесіть "дебондер". Слідкуйте за тим, щоб вії просочилися розчином. Через хвилину гребінцем для вій або тієї ж щіточкою починайте знімати вії . Після процедури промийте очі теплою водою.
3
При відсутності "дебондер" можна намазати вії касторовою олією на ніч, а на ранок ваші вії залишаться на подушці. Масло бажано наносити трохи підігріте, в такому вигляді воно краще розчиняє клей. Якщо у вашій домашній аптечці немає касторової олії, можна взяти соняшникова або олівковое.Альтернатівой маслу може стати жирний крем. Головне, щоб він не потрапив в очі, оскільки через сильного печіння, вам доведеться змити крем і вся процедура піде нанівець. Переконайтеся, що на цей крем у вас немає алергії, оскільки шкіра повік дуже чутлива до хімікатам.Крем потрібно тримати на століттях не більше 10 хвилин. Потім умитися теплою водою, змив нарощені вії .
Зверніть увагу
Знімати вії в домашніх умовах потрібно з великою обережністю, оскільки ви ризикуєте зняти і свої власні.
Корисна порада
Після нарощування змащуйте вії на ніч касторовою або реп'яховою маслом. Нарощування - найсильніший стрес для вій, тому вони можуть истончаться і випадать.Сразу після зняття, намажте повіки рожевим маслом. Так ви знімете роздратування і почервоніння шкіри.