Як стригти волосся чоловікові.

Грамотна чоловіча стрижка здатна облагородити особа, омолодити, пом'якшити різкі контури. Щоб зробити красиву зачіску, зовсім не обов'язково звертатися до перукаря. Стригти волосся чоловікові цілком можна вдома.
Інструкція
1
Придбайте спеціальну машинку для стрижки волосся. Її вартість порівняно не висока і дуже скоро виправдає себе. За допомогою цього пристрою ви швидко навчитеся робити прості і акуратні стрижки.
2
Перед першим практичним використанням машинки поспостерігайте, як з нею поводяться професіонали. Для цього можна зайти в перукарню або скачати відео з інтернету. Ще краще, якщо хтось із ваших знайомих вже володіє необхідними навичками. Під їх керівництвом ви можете не боятися зробити помилку.
3
Уважно вивчіть інструкцію, прикладену до пристрою.
4
Попередньо обговоріть з чоловіком, якою має бути майбутня стрижка. Уточніть такі деталі, як довжина, форма і т.п.
5
Підготуйте робоче місце. Посадіть чоловіка перед дзеркалом в зручне крісло так, щоб його голова була на рівні ваших грудей.
6
Підготуйте насадки для машинки залежно від довжини волосся на маківці голови в потиличній частині і скроневих частках. Як це правильно зробити, детально описано в інструкції з експлуатації пристрою.
7
Стригти волосся чоловікові починайте з маківки, використовуючи найбільшу насадку. Замініть її більш дрібної при переході в область потилиці і скронь. Не поспішайте, ваші рухи повинні бути плавними і неспішними. Краще пройтися по одному і тому ж місцю кілька разів. Адже найменші недоліки чоловічої короткої стрижки завжди помітні.
8
На завершальному етапі зробіть окантовку. Для цього пройдіться машинкою без насадки уздовж лінії росту волосся. Все повинно бути рівно.
9
Огляньте результат роботи і надайте таку ж можливість чоловікові. Нехай він зробить необхідні зауваження і дасть поради на майбутнє.
10
Якщо що-небудь не вийшло відразу, не поспішайте засмучуватися. Дуже швидко ви навчитеся стригти волосся чоловікові впевнено і акуратно.