Як робити зачіски з шпильками. Як заколоти бантом волосся.

Кожна дівчина любить придумувати нові стильні зачіски . У цьому їй дуже допомагають різні аксесуари: обідки, обручі, гумки, а особливо шпильки. Шпильок сьогодні існує величезна безліч. Вони дозволяють створювати абсолютно дивовижні зачіски .
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити ледве підняту зачіску, зафіксувати хвіст або шишку на маківці - використовуйте «рачки». Ця шпилька дуже практична і зручна. Вона дозволяє створити елегантний стильний образ за лічені хвилини.
2
Закріплюйте невеликі пасма волосся шпильками-крокодильчиками. Сьогодні вони досить популярні і виглядають дуже оригінально. З їх допомогою можна зафіксувати чубок в зручному положенні, злегка підняти локони в області скронь.
3
Мабуть, найбільш елегантними є азіатські палички. Робити зачіски з такими шпильками варто лише на довгому волоссі. Зауважте на маківці високий хвіст, зафіксувавши гумкою. Потім починайте закручувати його в напрямку годинникової стрілки навколо свого центру. У результаті повинна вийти шишечка. Закріпіть її гумкою так, щоб останню не було видно. Тепер акуратно витягніть кінчик хвоста через центр шишечки і зафіксуйте двома азіатськими паличками в положенні «навхрест».
4
Заколки-невидимки відомі нам вже давно. Донині вони залишаються популярними. Сучасні невидимки оригінальні і привабливі. Тепер вони використовуються не тільки для закріплення неслухняних пасом, але також для прикраси. Придбайте шпильку з трояндочкою або квіточкою на кінчику, і в красі вам не буде рівних.
5
Робити зачіски з шпильками у вигляді гребенів цікаво і захоплююче. Ці аксесуари схожі на звичайну гребінець. Але на їх зубчиках є маленькі автоматичні засувки для фіксації волосся.
6
Сучасні шпильки-гребені часто прикрашають яскравими квітами, метеликами, сонечками. Це привносить у ваш образ легку романтичність і ніжність, привертаючи увагу оточуючих і викликаючи у них захоплення.
7
Оригінальним винаходом є шпильки «ізі коум». Їх пристрій досить складно, а обриси нагадують метелика. За допомогою них можна створювати безліч цікавих і незвичайних зачісок. У цьому випадку для фантазії не може бути кордонів.
8
Робити зачіски з шпильками може кожна дівчина. Експериментуйте і придумуйте нові образи, дивуючи і радуючи оточуючих.