Як навчитися заплітати волосся.

Всі жінки люблять експериментувати із зачісками, постійно придумуючи нові образи, щоразу все більш незвичайні та оригінальні. Навчитися заплітати волосся нескладно. Тільки потрібно терпіння, уважність і акуратність.
Інструкція
1
Насамперед, вивчіть теоретичні матеріали. Ви можете знайти безліч навчальних відео-файлів і літератури в інтернеті. Вони містять базові знання.
2
Освоювати техніку починайте з створення простих елементів, поступово ускладнюючи зачіски. У першу чергу варто навчитися заплітати класичну російську косу. Для цього добре розчесані волосся розділіть на три однакові пасма. Візьміть ліву і перехрестите її з середньою, помінявши місцями. Тобто ліва пасмо тепер повинна бути в центрі, а середня - зліва. Те ж саме повторіть з правою. Так продовжуйте до моменту, поки не заплете косу повністю. Її кінчик можна зафіксувати красивою гумкою для волосся, оригінальною шпилькою або стрічками.
3
На наступному етапі навчитеся заплітати інші види кіс: французьку, колосок і т.д. На перший погляд вони можуть здатися складними, але це далеко не так. Щоб їх заплести, потрібно зробити прості операції, в результаті чого вийде оригінальна зачіска. Наприклад, для створення колоска розділіть волосся на дві рівні пасма. Потім захопіть дві тонкі прядки з центру. Одну перекиньте через ліву більшу, а другу - через праву. Повторюйте те ж саме, поки у вас не вийде коса у вигляді колоса.
4
Навчіться заплітати волосся у вигляді складних кіс, які утворені з чотирьох і більше пасом. Тепер вам знадобляться спеціальні засоби: муси, пінки, гелі для укладки. Вони допоможуть фіксувати складні елементи.
5
Використовуйте для створення зачісок різні аксесуари: обідки, різні шпильки, декоративні гумки. Вони не тільки прикрасять вас, але і допоможуть створити щось нове, незвичайне і оригінальне.
6
Будьте завжди дуже акуратні і уважні. Заздалегідь готуйте робоче місце, стежте за станом інструментів. Охайність стане незамінним помічником.
Корисна порада
Не забувайте утримувати своє робоче місце і інструменти в чистоті. Охайність і акуратність стануть вашими добрими помічниками.