Як зробити стрижку на довге волосся.

Довгі, блискучі і шовковисте волосся послужать відмінною прикрасою практично для будь-якої дівчини. Така зачіска ніколи не вийде з моди, адже вона являє собою особливу витонченість і красу. Зрозуміло, до своєї власниці довгі волосся більш вимогливі. Вони потребують особливого щоденному ретельному догляді. Але зате пасма, які спадають на плечі, в красі навряд чи поступаються будь-який інший зачісці. Так як же зробити стрижку на довгі волосся ? Просто дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче.
Інструкція
1
Насамперед, слід ретельно доглядати за волоссям - регулярно мити і розчісувати. Вони повинні бути блискучими і сильними.
2
Здорові і доглянуті довгі волосся вже можна вважати зачіскою. Вам потрібно лише добре їх розчісувати і своєчасно підрізати кінчики, що січуться.
3
Лінію довгого прямого волосся не обов'язково робити рівною. Можна злегка зафіліровать кінчики, що додасть стрижці деяку пишність і відчуття легкості. Градуйовані передні пасма дуже красиво обрамити обличчя.
4
Якщо ви володарка довгих кучерявого волосся, вам підійде каскадний стрижка. Вона підкреслить чудесну красу даних природою завитків і не дозволить їм розпрямитися під вагою власної маси. Пошаровим такої стрижки додасть кінчиків динамічність і природність.
5
Зробити каскадну зачіску можна і на прямі довгі волосся . Завдяки їй, вони придбають обсяг і жвавість. Крім того, завиваючи кінчики плойкою або розгладжуючи праскою, можна змоделювати цікаву і незвичайну зачіску.
6
Урізноманітнити стрижку на довгому волоссі можна стильною чубчиком, яка помітно омолодить вас і внесе в образ нову родзинку. Якщо хочете скорегувати форму овалу обличчя, в цьому допоможе филировать чубчик. А пряма з чіткими контурами підкреслить красу і неповторність ваших очей.
7
Експериментуючи з укладанням чубчика, можна домогтися враження, ніби ви зробили абсолютно нову зачіску. Пінка і муси для укладання, плойка, фен будуть на службі вашої фантазії і творчого таланту.
8
Сьогодні багато володарки довгого волосся прагнуть виділити їх різкими лініями, які не филируем кінчики. Така стрижка дуже модна і приваблива.
9
Довгі волосся ніколи не вийдуть з моди завдяки фантазії і вмінню майстрів. Вони наділяють своїх власниць неповторною грацією, елегантністю і жіночністю.