Як зробити базу даних.

База даних - це можливість швидко і зручно упорядкувати ту чи іншу інформацію на вашому комп'ютері. За допомогою бази даних ви завжди можете тримати під рукою будь-яку інформацію: свою бібліотеку, або колекцію фільмів, або список співробітників фірми з адресами і телефонами.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Acсess
Інструкція
1
Відкрийте Access і виберіть розділ «Створити нову базу даних» .Укажіте назву, наприклад «Бібліотека», і натисніть «Створити». Далі у вікні клацніть лівою кнопкою миші на розділі «Створення таблиці в режимі конструктора». З'явиться таблиця з розділами «Ім'я поля», «Тип даних» та «Опис». Почніть заповнювати її потрібною вам інформацією.
2
В колонці «Ім'я поля» вкажіть, які пункти будуть в базі даних, наприклад, назва книги, автор, видавництво, рік випуску. В колонці з типом даних вкажіть, як будуть виглядати дані для кожного пункту. Рік випуску відповідає числовому типу даних, інші пункти - текстовому типу даних. Для приєднання малюнка або ілюстрації вкажіть тип даних OLE.
3
Після того, як всі дані вказані, збережіть таблицю, а потім у вікні з об'єктами виберіть розділ «Форми» і натисніть «Створити». У списку вибирайте «Конструктор», як джерело даних вкажіть щойно створену таблицю.
4
В з'явилася сітці конструюйте форму майбутньої бази даних. У віконці праворуч від сітки ви побачите об'єкти, які ви тільки що створювали для таблиці. Перетягніть їх в область форми і розмістіть в певному порядку за допомогою миші.
5
Також ви побачите віконце редагування зовнішнього вигляду форми. Залийте її будь-яким кольором, який вам подобається, а також вкажіть тип і колір шрифтів, і при бажанні поміняйте колір меж і рамок для текстових блоков.В цій же панелі інструментів виберіть кнопку з галочкою і встановіть її в форму близько передбачуваного об'єкта. Якщо об'єкт (наприклад, книга) буде у вас на руках - галочка стоятиме. Якщо ви віддасте книгу іншій людині - галочку можна буде зняти, щоб нагадати собі про це.
6
Також ви можете встановити і інші кнопки в форму бази даних, наприклад, кнопку переходу між записами і кнопку пошуку по базі данних.Сохраніте готову базу даних і починайте заповнювати її потрібною інформацією.