Як заплести косички на короткому волоссі. Кіски на коротке волосся.

Коси часто є невід'ємним елементом жіночих зачісок. З їх допомогою вправні майстри створюють самі різні незвичайні образи, елегантні та витончені, ніжні та романтичні. Заплести коси на довгому волоссі нескладно, але як зробити це на коротких? Для цього існують цікаві та оригінальні способи.
Інструкція
1
Щоб заплести косички на короткому волоссі, використовуйте спеціальні накладні хвости. Придбати їх можна в спеціалізованому магазині.
2
Накладний хвіст розділіть на кілька рівних частин і починайте заплітати в кіски. Потім їх кінчики слід закріпити біля основи хвоста шпильками. Щоб надати кісок необхідну форму, попередньо вплетіть в них тонку дріт. Щоб надати зачісці додатковий об'єм і пишність, зробіть легкий начіс біля коріння.
3
Накладні хвости мають різні забарвлення, не бійтеся експериментувати з ними. Можливо, ви відшукайте який-небудь новий образ.
4
Цікавим варіантом для короткого волосся є африканські косички. Вони плетуться зі штучного матеріалу. Навіть якщо довжина вашого волосся складає всього три-чотири сантиметри, ви зможете зробити цю оригінальну зачіску. У загальній складності на голові можуть поміститися близько двохсот африканських кісок, які слід розплітати пізніше трьох місяців шкарпетки. Справа в тому, що відросло коріння волосся додадуть зачісці дуже неакуратний вигляд.
5
Для короткого волосся можна придбати спеціальні накладні коси, які закріплюють гребінцем. Але для цього потрібно, щоб природна довжина волосся складала не менше п'ятнадцяти сантиметрів. В іншому випадку зверніться до професійного майстру, який підбере для вас накладні коси і порадить варіант їх закріплення.
6
За допомогою штучних кісок можна зробити вельми оригінальні і модні зачіски. Для цього акуратно зберіть своє волосся в пучок на потилиці. Якщо кілька пасом вибиваються, то зафіксуйте їх за допомогою шпильок-невидимок. На пучок закріпіть накладної хвіст або косу. Згодом з неї можна зробити красиву розетку.
7
Перш ніж заплести косички на короткому волоссі, ретельно підбирайте колір штучних матеріалів. Так зачіска буде виглядати природно.