Як вирівнювати чубок.

Вдала стрижка становить 50% успішного образу жінки, який безперервно необхідно підтримувати. Часто нам не хочеться йти до перукаря тільки за тим, щоб вирівнювати швидко відросла чубок . Але це й не обов'язково, адже все можна зробити самій.
Інструкція
1
У першу чергу визначитеся, яку чубок ви хочете мати. Може бути залишите її колишньою, лише злегка підрівняти. Але ймовірно, вам захочеться привнести щось свіже і оригінальне в свій образ.
2
Чубчик буває довгою скошеної або геометричної, короткою, густою або прямої до брів. Якщо не можете прийняти рішення, поки скористайтеся першим варіантом, тому що він є універсальним.
3
Переконайтеся в тому, що чубчик підходить до контурів вашого обличчя. Якщо до кінця не впевнені, то зробіть її прямій, яка доходить до брів.
4
Підготуйте робоче місце і необхідні інструменти: ножиці, гребінець. Ножиці обов'язково повинні бути професійними. Ні в якому разі не використовуйте манікюрні, а тим більше величезні кравецькі.
5
Відокремте чубок від основних волосся і укладіть таким чином, як би вам хотілося робити це повсякденно.
6
Приступайте до стрижки, але ви повинні знати основні правила, відповідно до яких потрібно вирівнювати чубок . Основна помилка багатьох жінок - це вирівнювання зволоженою чубчика, чого робити категорично не можна. Після висихання вона набуває дещо іншу форму, і ви можете виявити, що помилилися з довжиною. Також не зволікайте чубок ножицями або пальцями.
7
Тримайте ножиці в строгому горизонтальному положенні, якщо підстригаєте класичну пряму чубок . Навпаки, якщо бажаєте досягти «рваного» ефекту, то розташуйте інструмент вертикально.
8
Вирівнювати чубок самостійно зовсім не складно. Ви дуже скоро зможете навчитися наділяти її будь-якою формою, якщо будете відповідально і серйозно підходити до справи.
9
Якщо все ж немає впевненості у власному вмінні, зверніться до професіонала. Але в цьому випадку уважно спостерігайте за його діями. Можете запитати поради, як надалі вирівнювати чубок самій.