Як взяти кредит на відкриття бізнесу.

Сучасна обстановка на ринку мало сприяє розвитку малого та середнього бізнесу . З високих трибун чимало говориться про його підтримку, але на перевірку виходить, що відкрити сові справа в Росії - процес досить клопіткий і витратний. Що ж буде потрібно підприємцю для відкриття бізнесу ?
Інструкція
1
Складіть бізнес-план свого майбутнього підприємства. Перед початком складання проведіть маркетинговий аналіз можливостей для відкриття вашого підприємства. Детально опишіть всі переваги вашого бізнесу , складіть грамотну кошторис витрат на його відкриття. По можливості залучіть фахівців і експертів до роботи над планом, щоб згодом підвищити ваші шанси на отримання кредиту .
2
Зареєструйте ІП або ТОВ у місцевому відділенні податкової інспекції.
3
Щоб зареєструвати ІП, вам буде потрібно наступні документи та/або їх завірені копії: - аявленіе про видачу свідоцтва про реєстрацію; - паспорт та ІПН; - свідоцтво про укладення шлюбу; - відомості про рахунок в банку (при необхідності). На підставі свідоцтва вашому підприємству будуть присвоєні коди КВЕД. Зареєструйте печатку підприємства в МРП.
4
Якщо ви хочете зареєструвати ТОВ, вам буде необхідно подати такі документи, що підтверджують ваше право на реєстрацію: - заява; - установчі документи підприємства (статут, договір про заснування, відомості про посадових осіб); - копії паспортів, ІПН і декларацій про доходи посадових осіб та копії документів, що свідчать про їх кваліфікації; - відомості про рахунок в банке.Получіте свідоцтво про реєстрацію. Отримайте коди ОКПО й зареєструйте друк в МРП.
5
Щоб банк видав вам кредит на відкриття бізнесу , уявіть наступні документи: - заяву; - завірені копії всіх документів (паспорт, ІПН, свідоцтво про реєстрацію ІП або ТОВ, виписки з ЕГРІП/ЕГРЮЛ); - бізнес-план підприємства.
6
У повній відповідності з умовами кредитування, уявіть банку довідки і поручительства для забезпечення кредиту . Це може бути довідка 2-ПДФО (якщо ви працюєте), квартира або автомобіль, поручительство фізичної особи. Поручитель повинен буде надати довідку про доходи або свідоцтво про право володіння будь-яким майном. Але при оформленні в заставу нерухомості слід пам'ятати, що вам доведеться вносити відсотки не тільки по кредиту на бізнес, але платити за користування закладеним майном.
7
Якщо у вас вже є бізнес, що приносить прибуток, то це полегшить вам одержання кредиту .
8
Якщо банк умотивовано відмовив вам у видачі кредиту , зверніться до місцевого Центр розвитку підприємництва або до приватних інвесторів, представивши їм всі необхідні документи. Але приготуйтеся до того, що процентні ставки в даному випадку будуть вищі, ніж у банку.
Багато починаючі підприємці потребують отримання кредиту для відкриття бізнесу. При цьому, в системі малого бізнесу набути грошові кошти в кредит зовсім нелегко, тому що багато з банків вважають це дуже ризикованою справою - давати в борг ще безробітним компаніям. Однак якщо більш грамотно підібрати банк і надати в нього всі потрібні документи для отримання позики, то досить імовірний позитивний результат.
Інструкція
1
Визначте суму кредиту , яку вам необхідно отримати на відкриття малого бізнесу. Для цього візьміть за основу ваш бізнес-план. Саме в ньому мають бути відображені приблизні розрахунки. Тому спираючись на нього, зробіть всі необхідні обчислення і почніть шукати підходящі банки, які зможуть вам надати дану суму грошових коштів.
2
Зверніться за консультацією до фахівця в обраному вами банку. Найкраще напишіть заяви на отримання кредиту відразу в кілька найбільш підходящих банків. Як правило, певні банки можуть відразу для вас не підійти після консультації, а в решта можете сміливо подавати документи.
3
Надайте в банк необхідний пакет документів. Найчастіше для отримання кредиту на відкриття малого бізнесу необхідно зібрати наступні документи: - доказ здійснення проекту підприємницької діяльності (бізнес-план, ліцензія - якщо вона у вас є ); - Довідка про позитивної кредитної історії позичальника або її відсутність (цей документ не обов'язковий, так як практично всі банки будуть самостійно перевіряти вашу кредитну історію); - документи на заставне майно (це можуть бути документи, що підтверджують вашу власність на квартиру або машину); - ваш паспорт, ІПН.
4
Знайдіть поручителів. Зверніть увагу, що це підвищить ваші шанси в одержання кредиту . Краще всього, якщо ви знайдете двох надійних і стабільно працюючих людей.
5
Приділіть найбільшу увагу збирати документи, в особливості бізнес-плану. Адже в більшості випадків банки відмовляють в одержання кредиту саме тому, що підприємства не в змозі полагающим чином проаналізувати власне поточне положення майбутньої фірми і дати досить ясну відповідь про її розвиток надалі. У вашому бізнес-проекті повинен бути показаний не тільки шляхи успішного відкриття бізнесу, але також і всі можливі ризики і принципи виходу з подібних кризових ситуацій.