Як відкрити меблеве виробництво.

В будь-якому великому місті є безліч салонів, в яких можна знайти меблі на будь-який смак, розмір і гаманець. Але незважаючи на це, багато людей прагнуть мати в своєму будинку меблі, не схожу на представлені в магазинах моделі. Якщо ви хочете допомогти їм у створенні неповторного інтер'єру - відкривайте меблеве виробництво .
Інструкція
1
Складіть бізнес-план, в якому приведіть результати маркетингових досліджень у вашому регіоні (районі).
2
Зареєструйте в податковій інспекції ІП або ТОВ (якщо плануєте поставляти меблі іншим юридичним особам або державним замовникам). Отримайте свідоцтво про державну реєстрацію підприємства, отримаєте коди КВЕД/ОКПО і МРП.
3
Підшукайте і орендуйте відповідне приміщення для виробництва продукції. Це приміщення обов'язково повинно мати відсіки для складу матеріалів та фурнітури і для складу готових виробів.
4
Орендуйте офіс. Він може примикати безпосередньо до виробничих приміщень, а може розташовуватися в іншому районі міста (бажано в центрі). В офісі обладнайте приміщення для директора (власника виробництва, в разі, якщо ви зареєстрували ІП), головного бухгалтера, дизайнерів. Біля входу в офіс розташуйте стійку ресепшн і стенди з каталогами готової продукції та зразками матеріалів.
5
Зверніться в СЕС, службу пожежної безпеки та екологічну комісію для отримання висновків про належний стан приміщень та відповідно виробів екологічним стандартам, прийнятим на території вашого регіону.
6
Закупити все необхідне обладнання для виробництва (верстати, інструменти). Організуйте приміщення, дотримуючись правил техніки безпеки так, щоб в процесі виробництва не виникало вимушених простоїв, і була виключена можливість травм співробітників.
7
Укладіть договори з деревообробними підприємствами і виробниками фурнітури. Не економте на якості. Якщо ви збираєтеся поставляти меблі в магазини чи організації, укладіть договори з ними, навіть демпінг, при необхідності. Якщо ви будете виробляти якісні меблі, то хороші рекомендації допоможуть вам налагодити збут в найкоротші терміни і вже за нормальними цінами.
8
Найміть персонал. Усі працівники повинні мати необхідний досвід роботи на меблевих підприємствах вашого регіону. Дизайнери повинні вміти працювати з усім сучасним ПО для меблевого виробництва.
9
Скористайтеся послугами рекламного агентства і організуйте кампанію по просуванню вашого товару, роблячи акцент на якості виконання замовлень.