Як чистити зуби зубною ниткою.

Зубна нитка, інакше звана флосс - це спеціальний засіб для очищення проміжків між зубами, в які важко проникнути зубної щіткою. Нерідко міжзубні проміжки не очищається повністю, що загрожує появою карієсу та інших захворювань. Зубна нитка в якості профілактичного заходу здатна допомогти впоратися зі стоматологічними проблемами і зберегти ваші зуби здоровими.
Вам знадобиться
  • - зубна нитка.
Інструкція
1
Виберете зубну нитку. Вона буває двох типів: нейлонова і тефлонова. Нейлонова нитка - це многоволокністая структура, вона повинна бути вощеної. Тефлоновая нитка не має волокон, це цілісна моно-нить. Вона зручніше в застосуванні, оскільки не куйовдиться і не рветься від зубів, що може трапитися з нейлоновою ниткою , особливо якщо між зубами зовсім маленькі проміжки. Обидва види зубної нитки добре видаляють залишки їжі, так що вибір - це питання переваги і зручності саме для вас.
2
Користуватися зубної ниткою просто. Візьміть касету з зубної ниткою . Витягніть звідти приблизно 40-50 см нитки. З часом ви звикнете визначати потрібне саме вам кількість зубної нитки «на око».
3
Край нитки намотайте на середній палець на лівій руці, другий край - на той же палець на правій руці. Між пальцями повинне залишитися приблизно 10см, цього достатньо, щоб чистити зуби було зручно.
4
Натягніть зубну нитку, а потім обережно вводите між зубами. Чистка проводиться у напрямку до верхнього краю зуба для нижнього ряду зубів і до нижнього краю для верхнього ряду. Переконайтеся в тому, що зубна нитка проходить під верней частиною ясен, яка також називається пришийкова.
5
Коли чистка зуба закінчена, зубну нитку можна витягувати і приступати до решти зубам. Для кожного наступного зуба застосовуйте чисту частину зубної нитки, що не використану на попередньому ділянці.
Зверніть увагу
При чищенні зубів ниткою будьте обережні і не смикайте нитку різко, не прикладайте силу. Так ви можете тільки порізати ясна. Не використовуйте для чищення зубів звичайні нитки.
Корисна порада
Якщо в перші дні при чищенні зубів зубною ниткою ясна починають кровоточити, це нормально. Через кілька днів ясна помітно зміцніють, так як нитка масажує їх і покращує кровообіг. Якщо ж минув уже тиждень, а ясна продовжують кровоточити, зверніться до стоматолога - це свідчить про захворювання ясен.