Як організувати свою юридичну фірму.

Сучасне законодавство для переважної більшості росіян - заплутана і алогічна система, тому багато юристів роками успішно працюють у сфері надання приватних юридичних послуг населенню. Як же організувати настільки прибуткова справа?
Інструкція
1
Проведіть необхідні дослідження, що підтверджують необхідність відкриття юридичної фірми у вашому районі. Складіть бізнес-план майбутньої фірми, до якого обов'язково прикладіть прайс-лист з детальним описом послуг, копії свідчень, що підтверджують кваліфікацію співробітників.
2
Залежно від того, чи збираєтеся ви надавати послуги фізичним або юридичним особам, зареєструйте ІП або ТОВ. Для реєстрації знадобиться обов'язковий в таких випадках пакет документів. Отримайте свідоцтво про реєстрацію ІП/ТОВ, а також коди КВЕД/ОКПО, зареєструйте печатка організації в МРП, відкрийте рахунок у банку.
3
Для того щоб відкрити фірму , що спеціалізується на консалтингових юридичних послугах, ліцензія вам не буде потрібно. В інших випадках необхідні додаткові ліцензії (ріелтора, експерта, адвоката). Для їх отримання зверніться до місцевого департамент юстиції, експертну комісію, колегію адвокатів. Але цілком імовірно, що в такому випадку вам доведеться перереєструвати свою фірму у зв'язку з розширенням спектру надаваних послуг.
4
Знайдіть відповідне приміщення для офісу та орендуйте його. Бажано, щоб офіс розташовувався в діловому центрі міста, незважаючи на те, що вартість оренди приміщення в такому випадку буде набагато вище.
5
Закупіть все необхідне офісне обладнання, канцелярські речі та меблі.
6
Найміть персонал. Якщо ви поки не своєму розпорядженні достатньо коштів, залучіть до співпраці молодих фахівців, яким можна буде платити менше, ніж висококваліфікованим юристам, але зате ви отримаєте відповідальних і виконавчих працівників, без особливих претензій до рівня оплати.
7
У ЗМІ та інтернеті розмістіть рекламу про свою фірму. Обов'язково вкажіть, послуги якого роду ви надаєте населенню чи організаціям.