Як написати характеристику.

У написанні характеристики виникає необхідність у керівника під час переходу співробітника на роботу в іншу організацію. Класний керівник надає її учневі для вступу в інший навчальний заклад. Скласти характеристику на призовника просять і у військкоматі.
Інструкція
1
Почніть складання характеристики з вказівки точних відомостей, включаючи інформацію про дату і місце народження.
2
Якщо ви володієте інформацією про батьків, сімейний стан, напишіть про це.
3
Вкажіть, за яким навчальних дисциплін найбільш успішно займався, чи є результати. Наприклад: Особливо добре займався з точних предметів. Неодноразово брав участь у міських олімпіадах з фізики. Має призові місця за участь у науково-практичних конференціях.
4
Якщо ви знаєте про захопленість якимось видом спорту або технікою, відвідуванні гуртків або спортивних секцій, відобразіть це.
5
У характеристиці обов'язково потрібно написати про те, чи спостерігалися у людини які-небудь таланти. Наприклад, він пише вірші чи прозу, добре малює або знає іноземні мови, грає в аматорському театрі або становить сценарії для заходів в колективі.
6
Напишіть, яку освіту має людина, де і коли вчився. Відзначте, чи працював за фахом і який час.
7
Якщо він працював за спеціальністю, вкажіть назву організації та відгуки з місця роботи. Не забудьте написати, яку посаду займав, підвищував чи свою кваліфікацію (коли і де).
8
Відмітьте, які стосунки складалися в колективі з однокласниками або товаришами по службі, товариським або конфліктною людиною є, чи швидко знаходить соратників, чи є задатки лідера. Якщо були конфлікти, наприклад, з роботодавцем або клієнтами організації - це важливе зауваження для характеристики.
9
Напишіть, який спосіб життя веде людина, чи немає захопленості шкідливими звичками, яке фізичний розвиток, здоров'я. Наприклад: Фізично добре розвинений, захоплений спортом. Шкідливих звичок не має.
10
У характеристиці повинно знайти відображення, чи не було судимостей або приводів у міліцію, а також - наскільки морально стійкий чоловік.