Як навчитися бойовому мистецтву.

Опанування бойовим мистецтвом - процес довгий і вимагає до себе серйозного вольового підходу. Навчитися якомусь бойовому мистецтву самостійно складніше, ніж в групі під керівництвом тренера, однак це видається можливим.
Інструкція
1
Визначте для себе мету, з якою ви хочете почати навчання тому чи іншому бойовому мистецтву , а також те, на якому рівні ви хочете освоїти його.
2
Існує безліч відеоматеріалів, які розкривають перед вами всі основні принципи бойових мистецтв. Придбайте для себе ті, які, як ви вважаєте, підійдуть саме вам. Для цього не зайвим буде порадитися з досвідченими людьми: тренерами, інструкторами і так далі. Поспілкуйтеся з ними на цю тему.
3
Вибудуйте свій графік тренувань. Враховуйте те, що тренування повинні проходити не менше трьох разів на тиждень, а то й більше. В графік тренувань обов'язково включите вправи загальної фізичної підготовки. Для того щоб ви змогли скласти графік грамотно, найкращим варіантом буде, якщо ви звернетеся за відповідними рекомендаціями до тих же тренерам бойових мистецтв, або ж подивіться різні тренувальні графіки в інтернеті.
4
Строго дотримуйтесь своєму побудованому графіку так, ніби ви відвідуєте секцію з бойового мистецтву , і за прогул тренування з неповажної причини вас виключать з групи. Важливо навчитися бути сильним в самоорганізації і постійно дисциплінувати себе, якщо ви хочете домогтися по-справжньому хороших результатів.
5
Просувайтеся по програмі тренувань з такою швидкістю, при якій ви будете грунтовно засвоювати той чи інший урок або прийом. Можете вчити одночасно два і три бойових прийому або удару. Домагайтеся того, щоб ви відчували свої рухи, своє тіло, а не просто механічно повторювали дії, показані на відеозапису чи описані в самовчителі. І стежте за диханням під час відпрацювання ударів.
Ушу - національне китайське бойове мистецтво, яке має багато послідовників і учнів не тільки в Піднебесній, але і в багатьох інших країнах світу. Що ж потрібно зробити, щоб оволодіти ним?
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - наставник;
  • - кімоно;
  • - гроші.
Інструкція
1
Визначте для себе напрямок розвитку в ушу. Існує 4 основні розділи ушу, які можуть бути вам цікаві. Перший - саньда (повноконтактний бій), другий - таолу (комплекси), третій - шуяйзао (боротьба) і четвертий - тайцзітуйшоу (штовхання відкритими долонями).
2
Подумайте, перш за все, якась ваша основна мета від занять ушу. Якщо ви хочете пройти оздоровчу та бойову підготовку, то для вас буде доречно знайти школу тайцзицюань. Це найпоширеніший напрямок ушу в нашій країні, якій можуть добре навчити. Якщо ж для вас важливий тільки бойовий аспект, шукайте розділ саньда.
3
Знайдіть професійного наставника. Без хорошого досвідченого тренера буде вкрай складно оволодіти ушу, оскільки техніка має свою унікальну техніку виконання дихальних вправ і бойових комплексів. У нашій країні, проте, вже давно практикують цей вид.
4
Пошукайте в інтернеті спільноти або форуми, на яких ви зможете підшукати секцію в місці вашого проживання. Найкраще це зробити за допомогою соціальної мережі «вконтакте». Знайдіть групи за інтересами і вам підкажуть, де є школа і наставники ушу в місті.
5
Вивчіть основні правила ушу. Вам потрібно оволодіти, насамперед, спокійним рівним диханням у всіх рухах. Намагайтеся дихати животом. Тоді ви будете не тільки одержувати бойові навички, але й оздоровлювати свій організм. Слідкуйте за тим, як тренер проводить розминку, які рухи виконує.
6
Повторюйте весь матеріал по багато разів кожне тренування. Вивчіть основні комплекси рухів для новачків (таолу). Відпрацьовуйте спочатку прості комбінації, поступово ускладнюючи їх. Закріпіть всі навички в спаринговий заняттях. Все робіть строго відповідно до вказівок наставника.
7
Відвідуйте всі семінари, які проводяться у вашому місті або за його межами. Вони допоможуть вам знайти однодумців, познайомитися з професіоналами та інструкторами ушу, а також виведуть вас на більш серйозний рівень розвитку. Семінари та конференції можна порівняти з великими відкритими тренуваннями. Також на них можна отримати звання і ступінь майстра бойових мистецтв.