Як об'єднати два локальних диска. Як об'єднати 2 диска в один диск.

Один фізичний жорсткий диск може бути розділений на декілька логічних і навпаки. Для проведення даної операції існує безліч утиліт, однією з яких є Acronis Disk Director.
Інструкція
1
Встановіть собі на комп'ютер програму Acronis Disk Director. Процес установки інтуїтивно зрозумілий і не вимагає від вас якихось специфічних знань. Перезавантажте ваш комп'ютер по завершенні установки, після чого запустіть Disk Director і виберіть ручний режим роботи.
2
Якщо у вас є дані на цих дисках , які ви б хотіли зберегти, то зосередьте всі потрібні файли на тому розділі, на якому у вас встановлена операційна система, так як її робота необхідна для виконання даного завдання з об'єднання двох локальних дисків.
3
Після того, як ви зберегли всі потрібні файли на одному з розділів, видаліть інший розділ. Для цього у вікні програми натисніть правою кнопкою на цей розділ в списку і в контекстному меню виберіть команду «Видалити». Таким чином в пам'яті жорсткого диска утворилася так звана нерозмічена область.
4
Тепер натисніть правою кнопкою миші на той розділ, який у вас залишився з файлами, і виберіть в контекстному меню команду «Змінити розмір».
5
У діалоговому вікні ви побачите смужку, візуально представляє собою весь простір розділу. Але так як у нас після розділу слід нерозмічена область, порожня частина цієї смужки буде саме їй.
6
Перетягніть мишею праву межу розміченого дискового простору до правого краю смужки. Цим ви додасте обсяг пам'яті неразмеченное області диска до розміченій, в результаті чого програма запланує операцію по об'єднанню.
7
На панелі інструментів активується піктограма фінішного прапора. Натисніть на неї, щоб виконати операцію об'єднання. Програма зажадає перезавантаження комп'ютера. Підтвердіть її у відповідному діалоговому вікні. При завантаженні комп'ютера програма виконати дане завдання і два ваших локальних диска будуть об'єднані в один.