Як підключити два ноутбука по локальній мережі. Як підключити по локальній мережі два ноута.

Самостійно підключити два ноутбука по локальній мережі в домашніх або офісних умовах нескладно. Таке підключення дасть можливість швидкого обміну інформацією між комп'ютерами.
Вам знадобиться
  • Вам будуть потрібні кабель ККПВ-5 п'ята категорія, кручена пара, 2 коннектора RJ-45, кліщі для обтиску роз'ємів 8P8C (RJ-45), 2 мережевих контролера Ethernet 100 Mbit, гострий ніж.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на обох ноутбука х встановлені контролери Ethernet. Їх роз'єми схожі на телефонні.
2
Виготовте мережевий кабель. Для цього візьміть коннектори, кабель і кліщі. Ножем і кліщами зніміть поверхневу ізоляцію з кабелю на відстані 2-х сантиметрів з кожного боку.
3
Далі розподіліть попарно жили і розведіть їх в різні боки. Тепер вибудуєте жили в наступному порядку зліва направо: біло-оранжевий, оранжевий, біло-зелений, синій, біло-синій, зелений, біло-коричневий, коричневий.
4
На іншому кінці вибудуєте іншу послідовність, також зліва направо: біло-зелений, зелений, біло-оранжевий, синій, біло-синій, помаранчевий, біло-коричневий, коричневий.
5
Подрежьте краю жив різцями кліщів або ножицями так, щоб довжина виступаючих оголень жив була в межах 12-15 мм. Після цього акуратно вставте ряд жив до упору в коннектор, при цьому не допустите того, щоб жили сплутались або стикнулися один з одним.
6
Встановіть коннектор з всунути кабелем в кліщі, після чого до упору їх затисніть. Кабель при цьому зафіксується. Аналогічним чином заточите жили, всуньте їх в коннектор і затисніть кліщами на іншій стороні кабелю.
7
З'єднайте ноутбуки новим виготовленим кабелем, і якщо все зроблено правильно, то буде горіти індикатор «link». Якщо ці індикатори не горять або горять лише на одній стороні, то перевірте кабель, ймовірно при його обтисненні була допущена помилка.
8
Встановіть драйвери для контролерів Ethernet на обох ноутбука х і переконайтеся, що мережеві адаптери включені.
9
Налаштуйте мережеве з'єднання. Для цього зайдіть в «Панель управління», далі відкрийте «Мережеві підключення» і знайдіть серед наявних підключень «Підключення по локальній мережі». Клацніть по значку цього підключення правою кнопкою і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Виділіть у вікні «Протокол Інтернету (TCP/IP)» і клікніть на «Властивості». Встановіть IP-адреса для ноутбука . Тепер виконайте те ж саме на другому ноутбуці, тільки змініть останню цифру IP-адреси.
Часто користувачі задають питання на рахунок підключення локальної мережі на комп'ютері. У багатьох є комп'ютери, і часом хочеться пограти, наприклад, в ігри один з одним. Локальну мережу на комп'ютері можна підключити дуже швидко. Вам потрібно зробити нескладну процедуру.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Devcon
Інструкція
1
Зайдіть в кнопку «Пуск» вашого комп'ютера. Там виберіть такий розділ, як «Панель управління». Можете спробувати таким чином зайти: «Пуск», потім в «Налаштування» і «Панель управління». Перейдіть до класичного вигляду. Цей розділ знаходиться в лівому верхньому кутку. Перед вами відкриється вікно з різними значками. Знайдіть «Мережеве підключення», і відкрийте цей розділ. Натисніть правою кнопкою вашої мишки по порожньому простору. У вікні, яке відкриється перед вами, виберіть у списку пункт «Властивості». Там натисніть на розділ «Підключення до локальної мережі».
2
З'явиться значок. На ньому натисніть правою кнопкою мишки. Виберіть у вікні знову «Властивості». Перед вами відкриється вкладка «Підключення по локальній мережі-властивості». Виділіть за допомогою мишки пункт «Протокол Інтернет (ТСР/IP)». Натисніть потім кнопку з назвою «Властивості». Далі перед вами відкриється наступна опція, де клацніть на вкладку «Використовувати наступний IP-адреса» (поставте там галочку). Далі відзначте галочкою пункт «Використовувати наступні адреси DNS-серверів». Потім заповніть всі налаштування мережі, тобто вкажіть свій IP-адресу, а також маску підмережі і т.д. Скрізь, де потрібно, натисніть кнопку «Ок» для збереження налаштувань. Всі підключення налаштоване.
3
Якщо локальна мережа була раніше відключена, тоді можна включити швидко її через командний рядок. Для цього скачайте і встановіть на комп'ютері програму під назвою «Devcon». Це невелика утиліта, яка допоможе вам в підключенні і відключенні різних утиліт. У «Диспетчері пристроїв» подивіться відомості про мережевої карти. Повинна бути довга рядок з буквами і цифрами. Там подивіться, що написано про карту, особливо до першого знака «&». Наприклад, «PCI \ VEN_10EC». Зайдіть в командний рядок і вставте там вираз «devcon.exe enable PCI \ VEN_10EC».