Як кріпити лижі до черевиків.

Лижні кріплення за своїм типом поділяються на три види: м'які, напівтверді і жорсткі. Перші два типи в наш час практично не використовуються, оскільки вони не дозволяють точно і швидко управляти лижами. Нинішні кріплення являють собою жорсткі металеві пристрої, чітко фіксують лижні черевики.
Інструкція
1
Купуйте нове жорстке металеве кріплення. Ретельно огляньте їх і переконайтеся, що на виробі відсутні які-небудь вади, особливу увагу зверніть на те, чи немає тріщин на кріпленнях. Оцініть якість дужки кріплення, а також міцність шипів.
2
Після того як ви придбали кріплення, приступаємо до його встановлення. Почніть з того, що визначите центр ваги вашої лижі . Для цього покладіть лижу таким чином, щоб вона лежала поперек леза ножа, лінійки або будь-якого іншого поздовжнього предмета і знайдіть таке положення, при якому лижа без додаткової підтримки ухвалить горизонтальне положення.
3
Переконайтеся, що поздовжня вісь вашого черевика, що вставляється в кріплення, збігається з поздовжньою віссю прикріплюваної лижі . Також переконайтеся, що передня сторона дужки кріплення збігається з її лінією центру ваги. Це важливо для того, щоб вага тіла рівномірно розподілився на лижі , що полегшить управління при катанні.
4
Загвинтите передній шуруп, що прикріплює скобу до лижі. Потрібно, щоб ранти черевик чітко прилягали до бокових краях скоби кріплення. Після цього вставте черевик в кріплення і перевірте положення каблука черевика по відношенню до вантажної майданчику. Тут вам потрібно, щоб черевик не йшов убік від вантажної площадки.
5
Тепер один за іншим вкрутити інші шурупи і міцно їх затягніть. Після цього візьміть дриль (можете використовувати як ручну, так і електричну) і просвердлите в підошвах черевиків отвори для шипів.
6
На пластикові лижі черевики кріпляться так само, як і на дерев'яні. Але тільки перед тим, як вкрутити шурупів капніть трохи клею БФ або епоксидної смоли в отвори для шурупів. Аналогічним чином зробите, якщо шурупи, які тримають кріплення на старих дерев'яних лижах, вже розбовталися і ослабли.