Як перевести фути в метри.

При вирішенні фізичних задач і проведенні практичних розрахунків всі задані пара метри і результати вимірювань зазвичай наводяться до стандартної системи вимірювань. У фізиці це система СІ (система інтернаціональна) і система СГС (сантиметр, грам, секунда). Особливо важливо привести всі однорідні величини до однієї одиниці виміру при використанні нестандартних (неметричних, національних, застарілих) одиниць, так як застосування змішаних одиниць виміру дуже ускладнює розрахунки. Так, наприклад, фути зазвичай перекладають в метри .
Вам знадобиться
  • калькулятор або комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб перевести протяжність якого-небудь предмета з футів в метри , потрібно кількість футів помножити на коефіцієнт 0,3048. Так, наприклад, якщо довжина дороги становить 10000 футів, то в метрах це виражатиметься числом 3048.
2
Щоб не помилитися при перекладі футів в метри , скористайтеся калькулятором. Якщо в метри необхідно перевести кілька заданих в футах параметрів, то скористайтеся кнопками роботи з пам'яттю, які є на більшості калькуляторів.
3
Для масового перекладу футів в метри : - натисніть кнопку «МС» - відбудеться очищення комірки пам'яті калькулятора; - наберіть на клавіатурі калькулятора число 0,3048 - це буде коефіцієнт перекладу; - натисніть кнопку «МS» - коефіцієнт 0,3048 запишеться в пам'ять калькулятора; - тепер, для переведення кількості футів в метри просто введіть число футів, натисніть кнопку «х» (помножити), потім, кнопку «MR» ( читання з пам'яті) і нарешті, кнопку «=». Щоб перевести в метри інша кількість футів, повторіть останній пункт.
4
Якщо переклад футів в метри проводиться регулярно, скористайтеся програмою MS Excel. Для цього залиште одну клітку, наприклад, А1, для введення кількості футів. Наступної клітку, наприклад, В1, введіть просту формулу для автоматичного перерахунку футів в метри . Для цього, встановивши курсор в клітину В1, натисніть кнопку «=», вкажіть (клацнувши лівою кнопкою миші) клітку А1 і наберіть наступну послідовність символів: «* 0.3048». Натисніть «Enter». Тепер достатньо буде ввести в клітину А1 кількість футів, і в клітці В1 з'явиться кількість метрів. Якщо результат перерахунку в клітці В1 не відображається, натисніть клавішу F9.
Зверніть увагу
Все рекомендації наведені для міжнародного фута (international foot). Фути інших країн можуть трохи відрізнятися від вищенаведеного значення.