Як влаштуватися на роботу за кордон. Як влаштуватися працювати в чужо країні без мови.

В останні роки трудова еміграція для росіян екзотики перетворилася на буденність. Тисячі наших співвітчизників, втомившись боротися з постійно зростаючими тарифами і безнадійно відсталими доходами, щорічно виїжджають на заробітки в західні країни в надії на краще життя. Сьогодні в Росії діють цілі кадрові агентства, що допомагають людям знайти роботу за кордоном. І все ж, щоб не потрапити в халепу, потрібно самому мати чітке уявлення про те, як знайти підходящу роботу в чужій країні.
Інструкція
1
Для того щоб не витратити даремно багато часу і зусиль, перш ніж звертатися в кадрове агентство з проханням підшукати підходящу роботу , слід зрозуміти, на яку роботу в західних країнах ви можете претендувати і, найголовніше, яку зможете дійсно отримати. Проблема в тому, що розвинені західні країни дуже привабливі для іммігрантів з усього світу. Тому особливої потреби в приїжджих працівниках вони не відчувають, за винятком невеликого ряду галузей.
2
Як правило, більшість західних країн сьогодні потребує висококваліфікованих фахівцях у галузі IT, програмування, медицини. Так само попитом користуються будівельники, як професійні, так і різноробочі, водії, сільськогосподарські робітники та обслуговуючий персонал для ресторанного та готельного бізнесу.
3
Вирішуючи для себе питання про те, яку роботу ви можете отримати за кордоном, зверніть особливу увагу на три основні показники: - ваш рівень володіння іноземною мовою; - професійна кваліфікація; - можливість для вас займатися некваліфікованою фізичною трудом.Нужно мати на увазі, що дипломованих фахівців, так званих «білих комірців», досить багато в самих країнах серед корінного населення. Тому конкурувати з ними ви зможете тільки при дуже хорошому знанні мови і дуже високої професійної кваліфікації.
4
Досить великим попитом користуються в західних країнах працівники сфери послуг та обслуговуючий персонал. Тому, якщо ваша основна кваліфікація не дозволяє знайти роботу за профілем, можливо, має сенс звернути увагу на суміжні професії у сфері послуг. Зокрема, завжди затребувані професійні доглядальниці, медсестри, покоївки і хостес в готелі. Так само для жінок є реальна можливість влаштуватися нянями, приватними вчительками музики або мови, домробітницями. Навіть якщо ви вважаєте, що ваш професійний статус на батьківщині набагато вище цих професій, не варто нехтувати наданими ними можливостями.
5
Якщо у вас серйозні проблеми зі знанням мови, швидше за все, претендувати на яку-небудь кваліфіковану роботу ви не зможете. У такому випадку залишається тільки сезонна робота в сільському господарстві і брудний, некваліфіковану працю в міських умовах. Але навіть у цьому випадку вам буде потрібно знання мови хоча б на самому мінімальному рівні, щоб мати можливість зрозуміти вказівки господаря і вміти спілкуватися з ним. Не варто розраховувати, що мову ви вивчите вже в процесі праці на робочому місці. Більшість роботодавців не мають наміру надавати своїм співробітникам спеціальний час для мовної адаптації, вони хочуть отримувати необхідні результати з самого початку. Тому якщо ви зовсім не може спілкуватися мовою країни, в яку плануєте виїхати, краще відкладіть переїзд і присвятіть деякий час навчанню.