Як утеплити ворота гаража. гаражні ворота Як зробити.

Практично кожен власник гаража , зауважує в своєму приміщенні відвалилася плитку або потріскану штукатурку в кінці кожного зимового періоду. Причину встановити не просто, але в більшості випадків вона криється в промерзании гаражних воріт. Тому, щоб уникнути таких проблем, слід утеплити ворота гаража .
Вам знадобиться
  • утеплювач, пароізоляція, плівка, брусок, дюбеля, пенофол, кріплення для утеплювача, герметик, вагонка.
Інструкція
1
У більшості випадків, для утеплення гаражних воріт використовують екструдований пінополістерол або мінеральну вату. Пенополистерол має низьку теплопровідність і вологостійкість, процес утеплення воріт таким матеріалом не складний, але він має недолік - матеріал легко запалюється.
2
Мінеральна вата огнеупорна, але так само має недоліки - вона швидко насичується вологою, в результаті чого зменшуються теплоізоляційні характеристики і довговічність. Тому перед початком утеплення воріт гаража , зробіть правильний вибір теплоизолирующего матеріалу.
3
Але який би матеріал ви не вибрали, спочатку потрібно підготувати поверхню гаражних воріт. Очистіть їх від бруду і старого покриття, якщо є щілини, замажте їх герметиком. В результаті поверхня повинна вийти чистою і рівною, що б в процесі монтажу утеплювача не потрапили сторонні включення і не утворилися порожнечі між поверхнею воріт і утеплювачем.
4
Перед тим як монтувати плити, необхідно зробити дерев'яну обрешітку по контуру воріт. Для цього візьміть дерев'яний брусок 30-50 мм (в залежності від товщини утеплювача), зріжте до мінімальної ширини поперечку і з'єднайте зовнішні і внутрішні кути рами.
5
Утеплення пінополістиролом, почніть з кріплення плит до поверхні воріт, із застосуванням монтажного клею (плити розташовуйте в шаховому порядку). Стики між плитами заповніть монтажною пеной.Поверх пенополистерола настелите пенофол, цей матеріал дозволить зберегти прохолоду в літній час і тепло в зимовий. Цей матеріал слід стелити фольгою у всередину, за допомогою клею. Після цього обшийте внутрішню поверхню воріт пластиковою вагонкою. Обов'язково збережіть повітряний зазор між пенофолом і оздоблювальним покриттям, це сприятиме вивітрюванню водяної пари.
6
Утеплення мінеральною ватою увазі дещо іншу технологію. Для цього, так само слід зробити дерев'яну обрешітку, відстань між брусками розрахуйте з урахуванням ширини утеплювача з нахлестом 2-3 см. Покладіть плиту (50-100 мм) між брусками і закріпіть її за допомогою монтажного клею або дюбелей.Поверх утеплювача, необхідно настелити і закріпити паропроніцаємую мембрану або поліетилен. Якщо ви вирішили застосувати звичайний поліетилен, то подбайте про додаткове повітряномузазорі для виведення водяної пари. Закінчити утеплення гаражних воріт слід декоративним покриттям (вагонкою).