Як зробити додаток.

Без додатків і програм не може функціонувати на повну силу жоден комп'ютер, саме тому для кожного розробника так важливо знати, чим має відрізнятися якісне зручне додаток, і як його зробити, щоб домогтися найкращого результату. Навчіться створювати прості, доступні для розуміння додатки з чуйним інтерфейсом і відсутністю помилок - це принесе вам успіх як розробнику. Одним словом, навчитеся створювати додатки, які будуть викликати позитивні відгуки у людей, що використовують їх.
Інструкція
1
При створенні програми не женіться за занадто складними системами. Вони сповільнюють роботу програми, а їх можливості часто залишаються невикористаними. Якщо ви вибрали складну бібліотеку, яка збільшить вагу програми і буде сповільнювати її завантаження, відмовтеся від неї на користь більш легкої і простий. Такий варіант буде зручніше для кінцевого користувача, особливо, якщо ваш додаток буде не дуже великим.
2
Зверніть увагу на графіку, якщо в програмі вона використовується. Використовуйте тільки стандартні шрифти і стандартні елементи управління, особливо, якщо створюєте додаток для роботи в Web-інтерфейсі. Всі елементи програми повинні бути максимально стандартні і універсальні, щоб знизити ризик некоректного відображення програми на інших комп'ютерах і в інших браузерах. Крім того, у випадку з додатком для Web, воно повинно працювати навіть зі слабким інтернет-каналом. Приділіть цьому окрему увагу.
3
Створюючи програму, намагайтеся робити так, щоб обробка кожної операції не займала багато часу. Це запобіжить зависання програми. Не виконуйте жодних операцій під час оброблення подій, щоб не перевантажувати інтерфейс.
4
В процесі роботи над додатком завжди тримайте в голові задачу, яку воно повинно виконувати. Всі дії, вироблені за допомогою додатка, повинні бути спрямовані тільки на досягнення підсумкової мети, і при цьому приводити до вірних результатів. Зверніть особливу увагу на правильність результатів роботи з програмою. Вона повинна працювати якісно і виконувати необхідні завдання. Крім того, звертайте увагу на моменти зависання програми в роботі - намагайтеся ліквідувати все, що призводить до уповільнення функціонування, щоб знизити можливість подальшого зависання у користувача.
5
Тестируйте готову програму на максимальному ресурсі її можливостей - це дасть вам об'єктивне уявлення про те, як вона працює, а також дозволить усувати виявлені недоліки.
На базі соціальної мережі «Вконтакте» створюється величезна кількість різнопланових додатків. Це й ігри, і фоторедактори, і міні-програми, які допомагають у розвитку. Якщо у вас з'явилася ідея, яка здатна допомогти людям, чому б не створити додаток самому?
Інструкція
1
Створити додаток «Вконтакте» досить важко. Для цього необхідні знання основ програмування. Ви повинні знати мову HTML, CSS, JavaScript і MySQL хоча б на середньому рівні. Якщо у вас їх немає, то єдиний вихід - зібрати команду, яка спільно розробить додаток для «Вконтакте».
2
Визначтеся, якого типу додаток ви хочете створити. Це може бути додаток для мобільного, віджет на сайт або додаток (частіше гри) для самої соціальної мережі. Сайт «Вконтакте» надає власний інтерфейс програмування додатків (API Вконтакте).
3
Через «Вконтакте» можна створювати додатки на основі технологій Flash (ActionScript) і IFrame. Вибір тут залишається тільки за вами, єдине, що варто врахувати, flash-програмування поступово йде в минуле. Проте воно зручно, так як після розробки вам залишиться лише викласти ваше готове додаток на сервіс «Вконтакте» в форматі .SWF.
4
Для роботи з IFrame буде потрібно створювати сайт, де буде зберігатися сам додаток. Сторінки цього сайту будуть довантажуватися в інтерфейс додатка за необхідності. Будьте готові до того, що вам в будь-якому випадку знадобиться купити хостинг, де зберігатимуться бази даних користувачів.
5
Перед тим як ваш додаток запрацює в мережі «Вконтакте», потрібно його зареєструвати. Для цього перейдіть до кінця і клікніть по посиланню «розробникам». Перед вами відкриється повне керівництво по розробці додатків «Вконтакте», обов'язково прочитайте його. У правому верхньому куті натисніть «Створити додаток».
6
Заповніть поля, виберете потрібні вам пункти і перейдіть до завантаження вашої програми. Воно буде доступне користувачам тільки після схвалення адміністрацією. Якщо ваш додаток не несе будь-якої функціональності або його інтерфейс незрозумілий, його відхилять.
Корисна порада
Для командної розробки вам знадобиться дизайнер, програміст, менеджер з реклами та копірайтер.