Як чистити зуби содою.

Кожній людині хочеться мати не тільки здорові, але й красиві зуби. Не дарма в мові практично всіх народів світу є синоніми поняття «білосніжна посмішка». Тому, якщо зуби покриваються жовтувато-коричневим нальотом, краще всього не відкладати візит до стоматолога, благо в арсеналі сучасних зубних лікарів є багато засобів і способів для відбілювання. Але як бути, якщо зуби втратили білизну, а відвідування стоматолога з тих чи інших причин важко? У цих випадках на допомогу можуть прийти старі, перевірені часом та досвідом народні засоби. Одне з них - харчова сода, або натрій двовуглекислий (бікарбонат).
Інструкція
1
Слід приготувати невелику кількість концентрованого розчину соди (краще насиченого, тобто такого розчину, в якому чергова додана порція соди вже не розчиняється). Потім вмочити в нього зубну щітку і провести звичайну чистку зубів. Щоб зменшити неприємні смакові відчуття, можна перед розчиненням у воді змішувати соду з тією зубною пастою, якою ви зазвичай користуєтеся.
2
Також можна насипати соду в марлю і вмочити вологу зубну щітку і потім приступати до чищення. Деякі додають в соду перекис водню і столову сіль.
3
Зверніть особливу увагу на те, що використовувати соду в якості відбілюючого кошти можна не частіше одного разу на тиждень! Справа в тому, що сода поряд з відбілюючим ефектом, має вкрай неприємним властивістю руйнувати зубну емаль. Епізодичні застосування соди великої шкоди не завдадуть, але її часте застосування неодмінно призведе до витончення шару емалі. Зуби стануть дуже чутливими до холодного та гарячого, збільшиться ймовірність карієсу. Тому не захоплюйтеся застосуванням соди. Крім того, надто активне застосування соди може бути шкідливо для ясен: справа може дійти до їх кровоточивості.
4
Можна також використовувати соду в комбінації з іншими домашніми засобами для відбілювання. Наприклад, хороший результат дає такий спосіб: у перший тиждень чистити зуби деревною золою, у другу - соком полуниці, а в третьому - розчином соди. Зрозуміло, по одному разу на тиждень, а не щодня!
5
І не забувайте при цьому, що деяким людям жовтуватий відтінок зубів дан від природи. Тому використання домашніх відбілюючих засобів, у тому числі соди, повинно все-таки вважатися виключним засобом, і проводитися з обережністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=64KbJZNS2Vc