Як понизити фібриноген. фібриноген Як знизити.

Фібриноген крові став нині об'єктом особливої уваги в клінічних і фундаментальних дослідженнях. Інтерес до нього різко зріс після публікації в 1986 році перших результатів досліджень про те, що цей білок сприяє розвитку інфаркту міокарда. У наступні роки було встановлено, що він є одним з основних факторів ризику серцево-судинних захворювань. Природно, тут же виникли питання: як регулювати його рівень?
Інструкція
1
Треба прямо сказати, що, незважаючи на різні дослідження, що проводяться в багатьох країнах вченими, фактори, що впливають на рівень фібриногену в крові, поки вивчені недостатньо. Встановлено лише, що такі лікарські препарати, як фібрати, здатні викликати зменшення рівня фібриногену.
2
Також до зниження концентрації фібриногену призводять або спеціально розроблені дієти, які спрямовані на зменшення концентрації ліпідів в кровоносній системі людини, або речовини, що вводяться в організм з тією ж метою (зниження рівня ліпідів). У цих випадках, концентрація цієї речовини тримається на зниженому рівні протягом декількох тижнів.
3
Деякі блокатори бета-блокатори, анаболіки, фентоксіллін, ціклопідін, станозол, оксіпен-тіфіллін, фибринолитики, профанол і нізолдіпін роблять також понижуючий ефект.
4
На концентрацію фібриногену в крові також впливають: спадкові чинники, умови життя, несприятливі соціальні умови і стресові ситуації. Несприятливі психологічні та соціальні фактори призводять до підвищення рівня фібриногену, сприятливі же, відповідно, до його зниження. Прийом деяких антиоксидантів (наприклад, вітамін Е), вегетаріанська дієта, адекватне фізичне навантаження і помірне споживання алкоголю також можуть сприяти зниженню рівня цієї речовини.
5
Однак усіма перерахованими вище факторами і умовами можна пояснити лише малу частину випадків зміни концентрації цієї речовини. Тому до цих пір вченими тривають дослідження з метою пошуку нових факторів, в тому числі спадкових, а також факторів навколишнього середовища, здатних істотно впливати на рівень фібриногену в організмі людини.