Як відкрити магазин зоотоварів.

Незважаючи на шалений темп життя, багато хто прагне завести хоча б акваріум або папужок, яким не потрібно багато уваги. Тому магазини зоотоварів - корисний і прибутковий бізнес. Для відкриття такого магазину не потрібно великих вкладень. Важливо знайти приміщення в хорошому місці, укласти контракти з постачальниками зоотоварів і зареєструвати бізнес правильно.
Інструкція
1
Магазину зоотоварів потрібно невелике приміщення - на перших порах згодиться підвал площею близько 20 кв.м. Однак він повинен бути вигідно розташований, що передбачає відсутність конкурентів. Також добре, якщо ваш магазин буде знаходитися недалеко від продуктових і інших магазинів, щоб покупцям було зручно по дорозі в ці магазини заходити до вас.
2
Подумайте, що саме ви будете продавати в магазині зоотоварів. Безсумнівно, найчастіше люди купують корми для собак і кішок та засоби догляду за ними. Але ж їх часто можна купити і в звичайних супермаркетах. Тому має сенс різноманітити асортимент ласощами для тварин, перенесеннями, ліками. Крім того, можна закуповувати і невеликі партії товарів для акваріумів, оскільки популярність акваріумістики зростає.
3
Домовтеся з різними постачальниками: щось може бути краще і дешевше в одного, а щось в іншого. Намагайтеся відвідувати переговори з ними самостійно, щоб оцінити товар і домовитися про можливі знижки.
4
Магазину зоотоварів буде потрібно ветеринарний лікар. За законом він повинен бути в штаті, крім того, наявність годин прийому ветлікаря підвищить престиж вашого магазину. Вам також знадобляться 2 продавця, які розбираються в товарах для тварин, і бухгалтер (він може бути прихожим).
5
Для реєстрації магазина зоотоварів ви можете зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Це не затратно (мито за реєстрацію - всього 800 рублів) і досить просто, так як робиться в податковій інспекції за місцем проживання. Але пам'ятайте, що за законом індивідуальний підприємець відповідає за зобов'язаннями свого бізнесу всім майном. Якщо вам це не підходить, оформляйте товариство з обмеженою відповідальністю. Найлегше це зробити за допомогою юридичних фірм, чиї послуги коштують недорого і економлять час.
6
Особливою розкрутки магазину зоотоварів, як правило, не потрібно. Встановіть яскраву вивіску, намалюйте стрілки на асфальті, направляючі до вашого магазину. На вивісці варто вказати і години прийому ветлікаря. Через певний час потік жителів району у ваш магазин буде забезпечений. Якщо ви продаєте рідкісні товари для тварин, то можете дати рекламу про це в інтернеті.