Як лікувати запалені мигдалини.

Нерідко простудна інфекція супроводжується запаленням мигдалин. Біль у горлі доставляє додаткові неприємні відчуття. Мигдалини існують для того, щоб затримувати інфекцію і не пропустити її глибоко в організм, тому своєчасне лікування запалених гланд прискорить процес одужання і допоможе уникнути ускладнень.
Вам знадобиться
  • - активоване вугілля
  • - шавлія, ромашка, календула, лаванда
  • - розчин люголя
Інструкція
1
Якщо немає температури, лікувати запалене горло антибіотиками не варто поспішати, так як вони тільки «заганяють» інфекцію всередину, а не лікують її. Почніть приймати 2 рази на день активоване вугілля по 2 таблетки для якнайшвидшого виведення інфекції назовні.
2
Полоскання горла кожну годину відварами трав (такими, як шавлія, ромашка, календула) допоможуть прибрати накопичилася на мигдалинах інфекцію. Дуже важливо міняти траву, тому що слизові оболонки дуже швидко звикають до постійного лікування, і воно перестає надавати дію.
3
Лаванда є антибактеріальним, протизапальним засобом, що підвищує імунітет, тому полоскання горла відваром лаванди 1 раз в день зміцнить гланди і не дасть інфекції з'явитися знову.
4
Інгаляції на ніч з відваром трав або з ароматичними маслами, такими як масло лаванди, лимона, евкаліпта полегшить дихання і прискорить виведення інфекції з організму. Перед використанням олії треба розчинити його в невеликій кількості спирту, так як масло не розчиняється у воді.
5
Ефективним способом лікування всієї дихальної системи, в тому числі і запалених мигдаликів, є дихальна гімнастика по Стрельникової. Шмигання носом два рази на день по 10-15 хвилин зміцнить гланди і всю дихальну систему.
6
Видалення нальоту з мигдалин йодонолом або розчином люголя допоможе в короткі терміни впоратися із запаленням. Для цього на олівець намотайте вату, змочіть в розчині і механічним способом обробіть мигдалини.
7
Психологи стверджують, що хвороби горла виникають у тих людей, які боятися виразити себе в повній мірі, не можуть висловити свою думку. Звільнитеся від думки інших, будьте впевнені в собі і сміливо висловлюйте свою позицію. Лікування мигдаликів ліками і психологічними методами дозволить швидко впоратися з інфекцією і забути про неї назавжди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5xILyi7Btko