Як виховувати неслухняного дитини.

Батьки неслухняних дітей знають, що таке капризи, істерики, неприємні сюрпризи. Їхні малюки не дають їм можливості спокійно провести вечір біля телевізора. Від них можна чекати підступу в будь-яку хвилину. Непросто буває знайти підхід до таких дітлахам.
Інструкція
1
Є діти, що відрізняються гіперактивністю. Майже кожну хвилину вони чимось зайняті. Як правило, це якісь прокази. Наслідком цього бувають розбиті вази або сусідські вікна, розквашені носи і синці на колінах.
2
Не думайте, що відсіч дитини ременем, ви вирішите проблему. Насильством не можна домогтися гарних результатів. Діти, яких карають фізично, тільки замикаються в собі і бешкетують ще більше зло батькам.
3
Дитина повинна розуміти, за що його карають, в чому він провинився. Тому накидатися на нього з криками можна. Поговоріть з ним. Поясніть, чому ви незадоволені його поведінкою.
4
Але покарання все ж має бути. Не можна робити вигляд, що нічого не сталося. Не дозволяйте дітям відчути вседозволеність. Чи не балуйте їх.
5
Покарати можна, позбавивши на час того, чим він любить займатися. Наприклад, комп'ютерних ігор або прогулянок з друзями. Заздалегідь скажіть дитині, на який час ви караєте його. Будьте непохитні, не йдіть на поводу його сліз і прохань. Згодом він зможе передбачити, які результати будуть мати його прокази або істерики.
6
Навчіться розмовляти з дітьми, як з дорослими. Доручайте їм якісь справи по будинку. Наприклад, вони повинні будуть щодня гуляти з собакою чи виносити сміття. Виховуйте в них відповідальність.
7
Слідкуйте, щоб вони кожен день прибирали свої іграшки та одяг. Не піддавайтеся на умовляння, що це можна буде зробити і завтра.
8
Привчайте дітей до режиму дня. Вони точно повинні знати, в який час слід лягати спати, а коли робити уроки.
9
Запишіть дитини в спортивну секцію або гурток. Тоді вся енергія буде спрямована на творення, а не на дозвіл. Та й вільного часу на прокази не залишиться.
10
Привчайте дітей з повагою ставитися до дорослих людей. Не дозволяйте їм перемовлятися і кричати. Припиняйте грубість по відношенню до старших відразу ж.
11
Домовтеся з чоловіком, бабусями і дідусями, що будете діяти спільно. Не обговорюйте прийняті рішення когось із дорослих членів сім'ї.