Як підключити декілька модемів.

Може виникнути ситуація, коли на одному комп'ютері потрібно підключити декілька модемів . Наприклад, в якості звичайного модему фіксованого інтернету використовується ADSL-модем. Але коли мережа виходить з ладу і доступ до інтернету за технологією ADSL втрачається, можна підключити модем на основі бездротової мережі.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, ADSL-модем, USB 3G модем
Інструкція
1
Спочатку необхідно підключити до комп'ютера ADSL-модем. Інтерфейс підключення, залежно від моделі модему, може бути різний. Це або Ethernet (підключення до мережевої карти), або через USB порт. У деяких модемах є два інтерфейси. Підключіть модем через відповідний інтерфейс. Після підключення встановіть драйвера модему.
2
Для того, щоб налаштувати параметри підключення до мережі, натисніть «Пуск», далі виберіть «Панель управління». Знайдіть папку «Мережеві підключення» і виберіть компонент «Створити нове підключення». Далі поетапно введіть всі налаштування мережі, отримані від вашого інтернет-провайдера. В інструкції провайдера повинні бути детально прописані всі кроки налаштування з'єднання.
3
Коли мережеве підключення буде створено, воно з'явиться в папці «Мережні підключення» Натисніть по ній правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Відправити». Потім виберіть рядок «Робочий стіл (створити ярлик)». Тепер для того, щоб отримати доступ до інтернету за допомогою ADSL-модему, виберіть на робочому столі ярлик цього мережевого підключення, клацнувши по ньому правою кнопкою мишки і вибравши «Підключити».
4
Установка другого виду модему простіше і швидше. Просто вставте USB 3G модем у вільний USB порт. Дочекайтеся, поки не запуститься «Майстер установки» програмного забезпечення. За допомогою підказок «Майстра установки» встановіть ПЗ. Як правило, в таких модемах вже все налаштовано автоматично. Після установки ПО натисніть послідовно «Ярлик» -> «Запуск» і виберіть «Підключити».
5
Можна також створити ярлик швидкого запуску. Для цього знову зайдіть в папку «Мережеві підключення». Виберіть підключення за допомогою USB 3G і відправте ярлик на робочий стіл. Тепер щоб підключитися до інтернету через USB 3G, необов'язково кожен раз запускати програмне забезпечення модему. Просто виберіть ярлик підключення на робочому столі, натиснувши «Підключити».
Доступ в інтернет вельми часто здійснюється через пристрій, який називається модемом . В даний час випускається безліч різновидів модемів різних стандартів. Що ж вибрати з усього цього різноманіття?
Інструкція
1
Якщо ви проживаєте в Москві, користуєтеся безлімітним тарифом на міський телефон, а за інтернет платити не бажаєте взагалі, придбайте модем стандарту Dial-Up. Потім скористайтеся послугами наступного провайдера: http://internetbesplatno.ru/Помніте, однак, що швидкість доступу буде настільки низькою, що ви не зможете дивитися ролики на YouTube та інших відеохостингах, завантажувати цілком дистрибутиви Linux, а з інтернет-радіостанцій вам будуть доступні лише ті, які віщають з невеликою швидкістю аудиопотока.
2
Ні в якому разі не застосовуйте для зв'язку за стандартом Dial-Up так звані софт-модеми. Вони при роботі надмірно завантажують процесор, а в Linux не працюють взагалі.
3
Врахуйте, що модеми стандарту Dial-Up більше не виробляються. При бажанні для їх придбання скористайтеся інтернет-аукціоном. Також врахуйте, що в сучасних умовах за наявності безлімітного міського телефону такий модем можна використовувати не тільки для доступу в інтернет, але і для безпосереднього зв'язку між двома комп'ютерами минаючи глобальну мережу (через термінальну програму), а також для прийому і передачі факсів.
4
Якщо перемкнути міський телефон на лімітний тариф, а потім організувати підключення до інтернету за стандартом ADSL по самому недорогому з безлімітних тарифних планів, то, можливо, в сумі платити за інтернет і телефон ви будете навіть менше, а швидкість буде вище . Якщо оператор не виділить вам ADSL-модем, або його характеристики вас не влаштують, придбайте такий прилад самостійно. Найпростіші з них підключаються до комп'ютера через інтерфейс USB. Вони вимагають обов'язкової установки програмного забезпечення для роботи з протоколом PPPoE.
5
При необхідності підключити до одного ADSL-модему декілька комп'ютерів або небажанні встановлювати програмне забезпечення для роботи з протоколом PPPoE придбайте спеціальний ADSL-модем-роутер. У всі комп'ютери встановіть мережеві карти і налаштуйте їх на автоматичне отримання IP-адреси за стандартом DHCP.
6
Для доступу в інтернет через мережу стільникового зв'язку купите комплект з 3G-модема та спеціальної SIM-карти. Підключіть його до вільного USB-порту машини і здійсните необхідні налаштування (які - залежить від використовуваної ОС). Обов'язково підключіть безлімітний тариф.
7
Якщо необхідно забезпечити одночасний доступ до інтернету через стільниковий канал декількох пристроїв, обладнаних WiFi, придбайте спеціальний комплект з SIM-карти і кишенькового модему-роутера. Це значно дешевше, ніж підключати всі пристрої аналогічним чином окремо (якщо тариф безлімітний), але працювати вони будуть тільки тоді, коли знаходяться поруч один з одним і модемом . Пам'ятайте, що останній, аналогічно телефону, вимагає періодичної зарядки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nMBd8TcXDCk